Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet rájönni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni, hogy egy lány felszínes?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelek, amik ismerkedésnél egyértelműen erre utalnak?

2017. jún. 20. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Amilyen beszédtémákat választ, ahogy másokról beszél... Szerintem az nagyon sokat elmond. Én legalábbis a fiúknál így szoktam ezt kiszűrni. Ha össze-vissza ítélkezik másokról, vagy ha szóbajön egy harmadik személy, egyből azzal kezdi, hogy hogy néz már ki, meg csúnyáz másokat és hasonlók, az már bukta. Én még nem hallottam normális értékrendű ember szájából azt mondani másra, hogy "csúnya" pl. Egyszerűen nem fér össze, csak ha nagyon abszurd a helyzet.
2017. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármit csinál egy lány, még ha nem csinál semmi rosszat is csak egyszerűen nem illetek össze, akkor is a lány lesz a hibás és kapja a jelzőket. Amikor tök béna egy pasi akkor se veszi észre magát hanem elkezdi a lányt hibáztatni.
2017. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Próbálj beszélgetni vele és rá fogsz jönni. A másik megismerése nem csak abból áll, hogy elmentek moziba, és aztán kidobod instára a közös szelfit.


Egy pár óra beszélgetés után pedig egyáltalán nem nehéz megválaszolni a saját kérdésed.

2017. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Abból, ha felszínes témákról beszél. Körmöm, hajam, sminkem, frizurám, volt pasim kocsija, barátnőm pasijának a cipője, stb.
2017. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
54%
Beszélgetsz vele, figyelsz rá, amit mond, a metakommunikációra. Utóbbi elég sokmindent elárul egy emberről.
2017. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Kibeszél másokat, és kiderül a beszédéből, hogy külső, anyagi helyzet alapján ítél

2. Szóba hozza valahogy a pénzt. Lehet, hogy nem kérdezi meg konkrétan, hogy 'Na, és te mennyit keresel?', de valahogy mégis úgy csűri, csavarja a beszélgetést, hogy szóba jöjjön, és elmondd.


Én pasik esetében úgy jöttem rá régebben, amikor még ismerkedtem a felszínességre, hogy Messengeren is csak a külsőmmel voltak elfoglalva, de nem érdekelte őket a napom, vagy bármi, ami mutattam volna.


21/L

2017. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@6: a felszínesség egyébként nem csak a pénzről és a külsőről szól.


Szerintem ugyanolyan felszínes ember, aki bármiről ami szóba kerül közli a tipikus konzerv választ. Látszik rajta, hogy 2 percig nem érdekelte az adott téma, 2 percet nem gondolkodott rajta, be van készítve a "kötelező" válasz, azt közli, és ott vége a témának.

2017. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- ha ő választ beszédtémát, mindig csak felületes, triviális dolgokról beszél... tévéműsorok, körömlakk, pletykák, sztárok... ha felhozol vmi komolyabb témát (nem feltétlenül nagyon tudományosat), látványosan unja magát, hülyének néz

- olyankor a telefonját nyomkodja, amikor nem illik

- más embereket fikáz folyton, főleg külsőségek miatt

- másokat anyagi dolgok alapján ítél meg

- ha anyagilag is felszínes, anyagias, akkor pl. ha ő választhat éttermet, helyet randihoz, akkor a legdrágábbat választja ki és a legdrágább cuccot rendeli meg, megjegyzést tesz mások kocsijára (normális átlagos autókra is), , megjegyzést tesz ajándékokra (akár amit ő kap vagy amit más kap)

2017. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl ha nincs saját véleménye semmiről és nem nagyon érdekli semmi se a világon.Mondjuk ha ilyen plázamacák tetszenek,miért nem éred be ennyivel?A legtöbbjük nem arról híres,hogy szellemileg kiemelkedne valamiben.
2017. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!