Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínes vagyok, ha nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha nálam már kizáró ok, ha egy lány duci?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehogy sem vonzanak a teltebb lányok, úgy érzem, vonzalmilag nem is tudnék rájuk hangolódni.

2016. aug. 22. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nem vagyunk egyformak. Van akinek te se joszbe
2016. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
én sem szeretem a ducibb fiúkat:)
2016. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Hülyeség azon kattogni, hogy mi felszínes és mi nem. Ennyi erővel én biszexuálisként lefelszínesezhetek mindenkit, aki szigorúan hetero vagy meleg/leszbikus, mert mi az már, hogy kikosaraznak valakit csak azért, mert az van a gatyájában, ami.:D

Annyi a lényeg, hogy képes legyél tisztelni az embert minden lányban (és fiúban, of course) függetlenül attól, hogy hány kilót nyomnak. Nem kell összejönnöd velük, de ne alázd őket meg és ne hidd, hogy kevesebbet érnek csak azért, mert túlsúlyosak. Napjaink társadalmával az a legnagyobb baj, hogy erre nem képes.

2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

3. Valaszolónak igaza van. Az, hogy ki tetszik neked az az te érzésed és nem tudod irányítani. Ha nem tetszenek a duci nők akámennyire is szeretnéd nem fognak tetszeni de ezzel nincs is gond.

Duci nőkbe is van nagyon szép baba arcú, illatos igényes kedves.

Engem kövezzetek meg de bizony bejönnek a szemtelenül vékony lányok és a szép duci nők is ugyanolyan szexik számomra.

Szerintem teljes egészében jobb nézni. Ráadásul egy jobb étvágyú nővel jó érzés leúlmi enni mint aki állandóan figyel az alakjara és csak nyavalyog.

2016. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem felszínes. Ez jön be neked és kész. Mondom ezt úgy, hogy én kifejezetten szeretem a telt csajokat.
2016. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%

Szerintem az a te magán dolgod, hogy mi tetszik és mi nem. De ha bölcs vagy, akkor olyat választasz, aki megmozgat és akihez tudsz vonzódni.

Felszínes akkor vagy, ha az embereket szelektálod akár a külső tulajdonságai alapján és meg sem ismerted, de már meg is ítélted őket. Attól még lehet valaki jó ember, hogy nagyon hiú és ad a külsejére, vagy kövér, de lehet kedves és aktív életet élő.


Szeretni meg azt szeresd akihez vonzódni tudsz. A többit hagyd a fenébe.

2016. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
92%
Nem vagy felszínes. Valakinek ez tetszik, valakinek az. Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák.
2016. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy duci lány válasza: egyáltalán nincs ezzel semmi baj, a legtöbb embernek nem tetszik ez a testalkat. Ez nem felszínesség, hanem ízlés kérdése. (Nekem is az a furcsa, ha valakinek tetszenek a duci nők... De nem lehetetlen találni ilyen pasit.)

Felszínes akkor lennél, ha pl. a ruházata vagy az anyagi helyezte miatt ismerkedsz/nem ismerkedsz lányokkal.

2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Felszínes vagy, de ez van. Mindenki mást szeret :) Nekem meg nem jönnek be a felszínes fiúk ;)

Egy duci lány

2016. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy felszínes. Mindenkinek megvan a maga ízlése. Én sem szeretem a kövér lányokat, és nem csak a zsíros testük miatt, hanem a viselkedésük miatt sem. Rengeteg köztük a hisztis nagypofájú, irigy, ostoba, sértődékeny egyed. És mondom ezt úgy hogy anno én is kövér srác voltam, de erőt vettem magamon, nekiálltam edzeni, futni, normálisan/egészségesen étekzeni, stb... és mára kifejezetten sportos alkatom van. Szóval ha én meg tudtam ezt tenni, más is meg tudná. Extrém esetekről, amikor valakinek rettenetesen rossz a genetikája most ne beszéljünk, mert ez elenyésző rész. A többség nem emiatt kövér, hanem mert akaratgyenge. És utóbbiak azok akiknek egyszerűbb inkább hisztizni és rinyálni hogy a férfiak szemetek, a vékony lányok meg ri.bik. És engem ez annyira mérhetetlenül taszít hogy nincs is rá szó.


És igen tudom hogy vannak normális kövér emberek is, de vonzónak nem fogom találni őket sem és kész. Viszont velük barátkozni szivesen barátkozom velük, ha úgy van, de ennyi. Biztos van ami miatt meg én nem vagyok szimpatikus sok embernek, ez van. Én nem hisztizek rajta elfogadom.

2016. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!