Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek bejön az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek bejön az a bók, hogy "elbűvölő/elragadó vagy"?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy ezt mondta nektek egy pasi? Hogy élitek meg, hogy egy férfit - állítása szerint - megbabonáztatok?

2017. jún. 23. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 70+os bácsi mondja akkor kedves bók, de egy fiatal férfi szájából túlzó, nem hat őszintének.
2017. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem hinném el ha ezt mondaná. Nagyon nagyon sok fiú túloz amikor bókol, és érezni lehet rajtuk hogy mindenképp csak azért mondják hogy megkapják a csajt és vele együtt az ingyen p.ncit és numerákat
2017. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem lehet, hogy inkább a nőknek vannak önértékelési problémáik, amiért nem tudják elhinni, hogy egy ilyen bók tényleg valós üzenetet hordoz? Szerintem inkább ez van mögötte.
2017. jún. 23. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:

nem önértékelési problémáink vannak. Sőt, minden nő szeretné ha valóban egy elbűvölő végzet asszonya lenne.

Ezt a pasik cseszték el a nőknél. Rengeteg pasi mond mindenféle bókot, anélkül hogy komolyan gondolná, csupán szexért. Majd utána ott hagyja azt a nagyon elbűvölő nőt......


Ha én pasi lennék, biztos hogy nem az elején mondanék a nőnek ilyet, hanem amikor már nagyon összeszoktunk, és ismerjük egymást annyira, hogy egyértelmű legyen nem a szex miatt mondom ezt, hanem mert annyira megismertem, hogy még 1-2 év után is azt tudom mondani hogy elbűvölő.


Ugyanis az semmit nem jelent ha 1-2 találkozás erejéig azt gondolod. Az az igazi, ha ÉVEK múlva is ugyanolyan elbűvölőnek látod.... addig viszont csak üres, jelentéktelen bók

2017. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a válaszoló nőknek. Rengeteg férfi bókol össze vissza csakhogy bejusson a bugyiba, aztán elmondja a csajt mindennnek....

Személy szerint megvetem az ilyen férfiakat.

Én pontosan ezért nem bókolok így, csak ha már összejöttünk.


Jó látni egyébként hogy van még aki "átlát a szitán".

2017. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 évesen elhittem volna, mert egy locsifecsi bájos tündérke lehettem a pörgős szoknyámban.


De 16 évesen például egy depressziós tehénnek éreztem magam, szerinted mennyire hatott őszintének egy ilyen bók? Igaz nem is mondták, pontosan látszott milyen állapotban vagyok.



Ésígy tovább, tudj azt minden picike önismerettel rendelkező lány és nő, hogy éppen hol tart a skálán.

2017. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
En csak azt, nem ertem, hogy ha ferfi szexet akar, s azt elmondja a nonek akkor az esetek 99%-ban abbol nem lesz semmi. Sot lehet meg tuloztam is, 99,99 % a valos. Egy no mindig kaphat szexet, ha egy ferfi akkor talan osszejon neki talan nem. Igy mar elve nem lehet a ferfi oszinte, ha eselyt szeretne latni, hogy tortenni fog valaki.
2017. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta egy faszi, "olyan szép vagy, mint egy tündérkirálynő".

Azóta kerülöm.

2017. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a párom, a szerelmem mondja, akkor az őszinte és csodálatos bók :) Ha olyan,akivel csak ismerkedek, az csak be akar vágódni, és fél, hogy a hihető "szép vagy"-al bebukik. Pedig ezzel bukik be.
2017. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!