Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, tényleg bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tényleg bejön nektek, ha egy férfi egy kicsit pimasz, szemtelen?

Figyelt kérdés

Olykor-olykor, ha olyan a helyzet, viccesen beszólogat, élcelődik, incselkedik, pofátlankodik, "szivat" titeket, rávilágít a hibáitokra. De mindig ügyel rá, hogy ne bántson meg titeket, tudja, hol a határ. Ez olyasmi, mint amikor Pistike húzgálta az oviban Esztike copfját, csak felnőtt változatban.


Sokszor lehet hallani más férfiaktól is, és magam is tapasztalom, hogy ez tetszik a nőknek, mert ezzel a pasi azt fejezi ki, hogy nem fél tőlük, nem emeli a nőt piedesztálra, nem fog behódolni neki. Valóban így van, tetszik ez nektek? Ha egy pasi így közelít, milyen folytatásra számíthat az ismerkedésben?



2017. jún. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hol a hatar?
2017. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Durvább szexuális jellegű célzás nincs, ez inkább vicces, poénkodós közeledés, mint bántó. A lányok reakciója tinédzserkorban legtöbbször ez volt erre:"De olyan vagy ááám!", és belebokszol a válladba. De közben látszik rajta, hogy bejön neki ez a kis cívódás. Meglepődve tapasztalom, hogy 30 fölött sincs ez másképp:)
2017. jún. 17. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, amikor aranyos, de amint érzem benne a lekezelést vagy azt, hogy nem érdekli a komolyabb oldalam, nálam ez csak egy nevetséges színjátszás. Megvan a humornak és a pimaszkodásnak a helye, én is szoktam. De nagyon oda kell figyelni, hogy mikor egy ember megmutatna magából kicsit többet, esetleg mesél a múltjáról vagy a jövőbeli terveiről, vagy egyéb személyes részéről, akkor véletlen se legyen ilyen.


Ennek mindig a "jelenben" kell maradnia, nem szabad folyamatosan nyomatni és nem szabad vele a másik szavába vágni vagy hasonlók. Sajnos eddig aki ilyesmivel próbálkozott, mindig elszúrta ezzel és nem jófej vagy humoros volt, hanem tapintatlan vagy gyerekes.


Más lazának lenni. És más az, amikor valakit oltogatsz a külseje, a ruhája, a megfogalmazása miatt, poént csinálsz a múltjából vagy bármiből, ami hozzá tartozik. Meg mindig idióta viccekkel és közbeszólásokkal kettébszni a romantikus vagy komoly pillanatot... Szerintem ez pl undorító.

2017. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha szivatnak. Arra ott vannak idegenek. Aki szeret, amiatt ne kelljen már állandóan befeszülnöm, hogy belém köt.
2017. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekm bejön.
2017. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ismerjük és kedveljük egymást egy ideje,akkor belefér,hogy szívjuk egymás vérét.Egy amolyan adok-kapok játékban,amibe lehet csempészni egy kis flörtöt,vannak cinkos összenézések.Vagy olyan beszólások,amikről tudjuk,hogy poén.Én ezt csak egy embertől veszem jó néven,és ő veszi a lapot.Másokat leoltok,mert általában túllőnek a célon,ami nekem nem vonzó,inkább gyerekes,vagy parasztságnak hat.Persze ettől függetlenül lehet velem hülyéskedni,fiúsítva vagyok.
2017. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A "rávilágít a hibáitokra" részt inkább hagyd el. A többi bejön. 30/N
2017. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!