Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg ő kell nekem, vagy csak egy kiutat látok benne egy nehéz helyzetből?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy kapcsolatom, amiben nem a legjobban mennek most a dolgok, olyan problémáink vannak, amit nem tudok megoldani, és valószínűleg nem is fogok tudni. Van egy férfi, aki (most úgy gondolom, érzem) nagyon érdekel. Viszont semmiképp nem szeretném őt sem átverni, honnan tudhatom, hogy komolyan érdekel-e? Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben? Tudassam a másik férfivel, vagy hagyjak magamnak időt? Ti mit tennétek?
2017. jún. 23. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ez ilyen "honnan tudom, hogy valóban éhes vagyok" szintű kérdés.

Ha te nem tudod akkor szerinted nekünk mit kellene tudni? Áh, falram mászom az ennyire döntésképtelen nőktől akik csak kapcsolatból kapcsoltba ugrálnak.

2017. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Van egy jó módszer. Vegyél mindkettőtől vizeletmintát, szagolgasd meg mindkét mintát alaposan és amelyiket kevésbé érzed büdösnek, azt válaszd. Ez a tuti módszer. 100% garancia.
2017. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már megfordult a fejedben, akkor lépj ki a kapcsolatból, hiszen boldogtalan vagy, és ha tudsz, akkor a másik pasival ismerkedj össze. :) Én is voltam hasonló helyzetben. Nem is a másik pasi a lényeg, hanem hogy rossz volt a kapcsolatom, ezért dobbantottam. De én se tudtam dönteni sokáig, ez természetes. Tudasd a másikkal ;) De a mostanival is szakíts minél hamarabb :)
2017. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!