Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felregisztrálok egy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüstkutya kérdése:

Ha felregisztrálok egy társkeresőre nem írnak vissza a nők?

Figyelt kérdés

28 éves állitólag jó képű férfi és kedves ember vagyok.

Ez mért van??



2017. jún. 24. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vagy extrém jóképű, akkor nem fognak visszaírni. Hogy kedves, intelligens stb. vagy-e, arról a nők magasról tesznek. Nekik az a fontos, nézz ki minél jobban, legyen sok pénzed, ne legyél átlagpasas.
2017. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel sajnos egyetértek! A belső az utolsó, ami számít!
2017. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a társkereső oldalak valóban ilyenek mint az előző két kommentelő írja viszont fordított esetben is így van. Egy ilyen oldalon senki sem tudhatja milyen az ember belsőleg és mindenki a külső alapján dönt ezért is ajánlatosabb a személyes ismerkedés. Elmondásod szerint jóképű vagy tehát bizonyára fogsz találni majd valakit, esetleg írj több lánynak, biztos meg tetszel valakinek. :)
2017. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De a külső, elhalványul nem? S, a belső át veszi a helyét...a lányok nagy része hosszú távra keres.

Állítólag...akk nem értem.

Ti is próbáltátok már a társkeresést online?

2017. jún. 24. 23:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet hosszútávra keres, de attól még a kinézet alapján dönt, hogy mennyire szímpatikus neki az illető és ez alapján válaszol majd.
2017. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A külső elhalványul, igen, 40-50 évesen, marad a belső. Más kérdés ugye, hogy ötven évesen vagy húsz évesen jobb-e a párkapcsolat (a lógó mell, dzsungelszőr, kopaszfolt, narancsbőr, sörhas v. csak simán háj, szemölcsök és májfoltok mennyire vonzóak). Arról nem is szólva, hogy akire 50 évesen találna rá a nagy szerelem, addigra úgy lesz a férfiakkal/nőkkel, mint a nyuszika a medve fűnyírójával... (hozzáteszem: jogosan)
2017. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! Te miről beszélsz?

Fiatal férfiak nevében írtam ki a kérdést akik adnak magukra s jó egyéniségük van.

Nem értem, hogy jön ide a háj stb...

2017. jún. 24. 23:13
 8/16 anonim ***** válasza:
#7, arról beszélek, amit írtál, hogy "a külső elhalványul". Ez speciel igaz is, mert öregszik az ember. Mindenki öregszik. Egy 50 évesnek nem lesz olyan teste, mint egy 20 évesnek. Nézz meg egy átlag 50 évest, hogy nézz ki, és megérted, hogy hogy jönnek a felsoroltak oda.
2017. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem nézem az ötven éveseket.

Én 28 vagyok s értelem szerűen ez a korosztály érintett a kérdésben.

Köszi a hasznos hozzászólást.

2017. jún. 24. 23:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem, és sokan panaszkodnak, hogy nem írnak vissza, bár nekem átlag alatti külsőm van.


A nők nagy része nem keres ott társat, csak unaloműzésből van fent, vagy tényleg egy jóképű álompasira várnak évekig, és nem tűnik fel nekik, hogy nem jön, egyszerűen nem látják be, hogy lehetetlent várnak.

2017. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!