Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy duci átlagos arcú lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci átlagos arcú lánynak teljesen felesleges társkeresőre menni, mert hiába van háromszor négyszer több férfi egy ilyen oldalon, nem komolyak és még egy csúnya kövér férfi sem akarna egy duci nőtől hosszú komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor látom, hogy egy ilyen nő könnyen összejön egy férfival egy társkeresőről, de általában ezek a kapcsolatok 2 -3 hónapig tartanak, mert minden férfi a csinos nőket szereti és csak kényszerből jön össze egy duci nővel.
2017. jún. 22. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Van az sokkal több is. Nem csak 3-4X annyi a férfi az ilyen oldalakon, hanem már inkább 8-10X, sőt olyat is láttam már, hogy több mint 10X.

Azért itt már bármilyen nő elkel, mind1 ha kövér, mind1 ha ronda, mind1 ha púpos, ilyen arányú összetételben mindenki elkel.

2017. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Manapság rengeteg duci és idomtalan, logó hasú, mellű nő van, abszolút nem törődnek az alakjukkal, mégis van pasijuk, párjuk. Értem mit mondasz, és tudom, hogy a vékony nőket jobban kedvelik, de a való életben nagyobb esélyed van párt találni, mint társkeresőn sztem.
2017. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 Nem igaz.... rengeteg átlagos lányt ismerek, akik társkeresőn voltak és már nagyon akartak társat találni és nagyon leadták az igényeiket és így is eltűntek a pasik, csak szexre használták stb
2017. jún. 22. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Duci nő vagyok.

Társkeresőn ismertem meg a férjem.

2017. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igaz. Próba szerencse, csak türelmesnek kell lenni, nem kell 1 hónap után rögtön feladni. Az ilyesmi időbe telik. Ha semmit nem teszel érte, nem sok esélyed van párt találni, mivel tetszik vagy sem, a túlsúly, a duciság negatívumnak számít külső megjelenésben, és az emberek mindig egymás külsejét látják először. Ez alól kivétel ha neten ismerkedsz, és nem cseréltek azonnal képet:)


Túlsúlyos, duci nő vagyok, és egy netes társkeresőn ismertem meg a férjem. Szóval nem igaz, hogy nem érdemes társkeresőre menni. Ízlés kérdése kinek ki a ronda. Számomra ő egy helyes, jóképű pasi, (nem is kezdtem volna olyannal aki nem tetszik nekem) , és ő is szépnek tart engem valami oknál fogva:) , rejtély hogy miért, szerintem kifejezetten ronda az arcom. Rögtön az elejétől bejöttünk egymásnak. Képeken is, és akkor is amikor először találkoztunk.

Gyakorlatilag mindketten az ideáljai vagyunk egymásnak. Én (nőknél) átlag feletti magasságú (175cm), természetes aranyszőke hajú, világoskék szemű vagyok, kerek arc némi szeplővel, és homokóra alkatom van, még a plusz kilóim mellett is, szóval nem vagyok alaktalan típusú dagi akinek semmi formája. Neki ez az álomnő. A vékony lányok egyáltalán nem tetszenek neki.

Nekem pedig ő az ideálom. (Férfiaknál) átlag feletti magasságú (190cm), rövid sötétbarna hajú, barna szemű, mackós (van egy kis pocakja) testalkatú pasi, kerek, picikét szeplős arccal, borostával. Hasonlít Matt Leblanc-ra.

Viszonylag fiatal voltam mikor összejöttünk, 24 éves,ő alig 21 volt akkoriban. És egyébként korábban is volt pár kapcsolatom. Az egyik az exvőlegényem, akit én hagytam el majd 1 év után. Szóval nem volt minden kapcsolatom rövidke. Soha nem voltam átlagos/ vagy vékony, de ez nem jelentett hatalmas problémát a társkeresésben.

Egy ideje már életmódot váltottam, mert mégiscsak egészségesebb, ha lefogyok és megtartok majd egy átlagos alkatot, de ez az én döntésem volt. Vékony nem szeretnék lenni továbbra sem. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám.:)

2017. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem szét kellene bontani a kérdést. Megpróbálom szemléltetni a saját példámon. 37 éves pasi vagyok,eléggé lapos párkapcsolatban élünk a párommal, aki molett. Van 2 közös gyermekünk, akiket nagyon szeretünk, ez tart össze minket. Így hiába jönnek be nekem kizárólag a molett nők, hiába vannak fizikai és lelki igényeim is, nem mondhatom azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, mert nem igaz. Szerintem ez így korrekt. De globálisan azt sem kéne elfelejteni, hogy a KSH 2011-es adatai szerint Magyarországon 4718479 férfi él, ellenben 5219149 nő. Tehát félmillió nőnek elvileg nem jut senki, nemhogy komoly, vagy csúnya, vagy akármilyen pasi, hanem senki.A nincsből nem lehet válogatni.
2017. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy duci nő tesz a társkeresésért, akkor talál társat. Komoly kapcsolatra is. A legtöbb telt lánnyal az a baj, hogy zárkózottak és látszik, hogy saját magukat sem fogadják el. Az ilyen jellegű komplexusok érezhetőek egy beszélgetésnél vagy közös programnál, mert a másik nem engedi el magát. Ez nem megnyerő.

Mutatsz privátban képet, hogy milyen a megjelenésed? Sokat ronthat az összképen a rossz kamerabeállítás vagy az előnytelen ruhaválasztás is.

2017. júl. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@6: " De globálisan azt sem kéne elfelejteni, hogy a KSH 2011-es adatai szerint Magyarországon 4718479 férfi él, ellenben 5219149 nő. Tehát félmillió nőnek elvileg nem jut senki, nemhogy komoly, vagy csúnya, vagy akármilyen pasi, hanem senki.A nincsből nem lehet válogatni."


A statisztikákat félreértelmezni viszont lehet :)


[link]


Ha megnézed, 47 éves kornál lesz 50-50% a férfi-nő arány, az alatt a férfiak száma magasabb, márpedig a párkeresés szempontjából ez a fontos. Az igaz, hogy a 85 évesek között már 30-70% az arány a nők javára, csak hát akkor már egyik nem sem a társkereséssel van elfoglalva :).

2017. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" az alatt a férfiak száma magasabb,"


Minimálisan. Éppenhogy, de itt mindenki hisztizik, hogy nincs nő.

2017. dec. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire mindenkinek számít a külső, és az sem mindegy, hogy valaki 75 kilósan "duci", vagy 125 kilósan tartja magát annak.... Viszont tapasztalatból mondom, hogy inkább legyen egy súlyfelesleggel bíró nő vidám, beszédes, kedves nyílt természettel, mintsem lefogyjon és mogorva, zárkózott vékony nővé váljon.
2017. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!