Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért match-elnek rám a lányok tinderen, ha aztán nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
5-ből 3 ilyen.
2017. jún. 25. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
DÉLskjdÉÁLSDélsjdLKASDÉLaksjdlAKSDJLKasjdlKASJDLkjasldkAKJBDMnamnccOPNMFDSOlkasndaSD
2017. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha kételyeid vannak, az már most rossz. Ha nem szereted, ne erőltesd. Tudom, hogy nem akarod megbántani, de, ha esetleg összejönnél vele úgy, hogy nem szereted, de "hátha majd beleszeretek", akkor csak rosszabb lesz. 2 kapcsolatom volt már ilyen, hogy az elején azt hittem, hogy jó lesz.. Mert aranyos, nem fog átverni, de végül szakítottam velük elég hamar, mert eléggé rossz érzés úgy találkozni velük, és tettetni, hogy "Jaaaj mennyire szeretlek", csak azért, hogy ne bántsam meg.
2017. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most mi a p_icsára írtad 2-es? :D
2017. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ő egy másik univerzumban van valahol, dehát választ adott.. :D

2017. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Legyen tánc
2017. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez jó, eddig 6/0 válasz a kérdésre. Viccen kívül, így szeretem a gyakorit. :D
2017. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy legyen egy jo napod!
2017. jún. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne legyen tánc. Zárcsökkentés legyen.
2017. jún. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy kapj választ is: valószínűleg azért, mert éppen olyannal chatelnek, aki jobban tetszik nekik :D
2017. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én akkor csinálok ilyet, amikor túl homályos a másik profilképe és nem veszem észre, hogy igazából nem tetszik.


Pl levágta a képről az arca előnytelen részét, vagy napszemüvegben van.


Esetleg még akkor, ha a leírásában van valami nem szimpi, azt is csak match után olvasom. Magasság, hobbi, helyesírás, ezek nagyon megosztó dolgok.

2017. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!