Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem tinderen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem tinderen egy fiúval, minden jól alakult, de most beütött az önbizalomhiányom és nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, nagyon aranyos, kedves, érdeklődő, nem sablon szöveget nyom. Sokat és hosszasan ír, mintha valóban érdeklődő lenne. Viszont van egy kis gond. Ezek mellett külsőre is nagyon ott van, helyes is és full jó testalkata van (sportoló). Álmomban se gondoltam volna, hogy ilyen valaki szóbaáll velem, ráadásul ennxire nornális lesz.


Viszont itt kezdődik a probléma, ugyanis kért tőlem egész alakos képet. Elmondta, hogy szépnek talál, meg nornálisnak is, de nála fontos a test is, mivel ő maga is sportol. Nem merek neki képet küldeni, mert egyáltalán nincs olyan szuper fitness testalkatom. Persze megvan ezt körte/homokóra alak, de nem 40 kg vagyok, hosszú vékony combokkal. Mivel kb 100%, hogy ki fog belőlem ábrándulni, úgy döntöttem, inkább elköszönök tőle és meghagyom magamban ezt a kialakult idilli képet erről a kis beszélgetésről. Nem akarom azt olvasni, hogy a testem miatt nem kellek neki, mert még jobban leépülne az önbizalmam (sportolok én is egyébként).


Ti mit tennének a helyemben?


Tudom, hülyeségnek tűnik az egész, de azért a realitásoknál maradok és tudom, hogy az ilyen pasiknak más típusú tets jön be.


2017. jún. 12. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért
2017. jún. 12. 15:14
 2/8 Lewwa válasza:
Menj bele, ki mer az nyer.:-)
2017. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"és tudom, hogy az ilyen pasiknak más típusú tets jön be."


Ne döntsd már el helyette... Küld el, mi történhet? Elutasít, és akkor ugyanott vagy, mintha elköszöntél volna, így viszont van rá esély, hogy rémeket látsz, és igenis tetszel neki.


Miért büntetnéd eltűnéssel? Kedves, érdeklődő, figyelmes... Szerinted logikus lépés lenne ezek után lekoptatni? Gondold ezt át!

2017. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt nagyobb az esély a vesztésre :D
2017. jún. 12. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy a srác van a képeken! Kértél tőle facebook profilt? Én se vagyok nádszál vékony, mégis randizgattam jó pasikkal. Nem igazán érdekli őket a súlyod..barátnőm is böllér testalkatú(bocsi a csúnya kifejezésért) és mégis talált magának pasit.

Én elküldeném.. visszautasítást meg a legjobb nők is kapnak, ez mindennapos dolog.

2017. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Küldj képet. Nyilván tudja, hogy te nem fitnesz modell vagy, így nem azt várja el.

Ha nem küldöd el, akkor azon fogsz majd rágódni, hogy kihagytal egy lehetőséget.

Igy megjobban leépül az onbizalmad , ha elküldeni sem mered.

Max. nem jössz be neki. Mi ebben a tragédia?

2017. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, nem jönnél be neki.
2017. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből a srácnak valószínűleg az fog lejönni, hogy dobod, mert valamit rosszul csinált, és még annyira sem méltatod, hogy elmondd neki, mit.


Felelősségteljes emberi kapcsolatok, aha.

2017. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!