Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakitsak ki kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakitsak ki kapcsolatot, hogy ne az legyen belőle, hogy én tartom el?

Figyelt kérdés

Nem egy férfi már az elején azzal kezdi, hogy randirln sem hiv meg semmire, viszont fel akarnak hozzám jönni..ők (a multkori es azutáni, fe a mostani jelölt is edesanyjukkal élnek messze, de az én városomban dolgoznak. Én albérletben élek, a rezsimet is alig birom egyedül, nem birok es nem is akarok még egy ffi után is fizetni..


De mindig ugy alakul, hogy itt "hepáznak", esznek, isznak, alszanak.., innen járnak be dolgozni, nem segitenek semmit egy villanykörtét sem cserélnek ki, mondván nem az ő lakásuk.


Eddig minden mostanában kezdődő kapcsolatomnak ezért van vége, mert nekem ez megalázo, nem viselem.


Uj lapot nyitottam.

Erre megismertem egy másik srácot. Ugyanez. Itt dolgozik, messze anyjával él, oda jattol, de a randik abbol állnának, hogy vagy az utcán sétálunk vagy hozzám járkálna fel.

Nekem az utazás megoldhatatlan hozzájuk eleve nem illik pár nap utan a szulonek bemutatkozni es az odautazgatásokat sem tudnám es nem is akarnám fizetni.


Hogy lesz igy párom?


2017. jún. 25. 07:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedj helybelivel.
2017. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Látod, látod, EZÉRT fontos szempont ismerkedésnél, hogy a pasinak legyen lakása vagy albérlete, és ne az anyjával lakjon!
2017. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Tátott szájjal olvasom ezeket a commenteket, hogy már az első randin egy kávéra nem telik valakinek.


Férfiként is azt mondom, hogy szégyen (pedig engem vert már át nő randin, eljött, mondta, hogy nem volt ideje enni, korog a gyomra. Persze ettünk valamit, majd épphogy lenyelte az utolsó falatot, eszébe jutott, hogy neki igazából mozijegye van, csak elfelejtette. Soha többé nem láttam. Ennek ellenére az ember ebből nem csinál ügyet, van ilyen).



Nem tudom, hogy milyen korosztályban keresgélsz, én is sokáig családdal laktam, mert lakásra gyűjtöttem, és nem akartam albérletre elverni.


Ez önmagában nem baj, szerintem arra figyelj, hogy a munkával mi a viszonya. Szereti a munkáját? Vannak karrier céljai? Vagy csak bejár, mert muszáj, 0 életcél, esetleg alkalmi munkák. Főleg ez utóbbi emberek hajlamosak arra, hogy eltartassák magukat. A végén pedig ha sehogy sem látszik rajta a fizetési szándék, akkor szerintem udvariasan ajánld fel, hogy kifizeted a saját részed, ebből csak lejön neki, hogy a sajátját meg neki kell (nem szoktam ezt elfogadni a nőtől, de például pont a fenti okokból szeretem ha felajánlja, jól veszi ki magát, onnan az enyém a döntés, hogy élek vele, vagy sem)

2017. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy közli valaki, hogy ő nem fog meghívni??? Azonnal tiltsd le, ha ilyet mond!
2017. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki az első randin sem hív meg semmire, még egy kávéra sem, az hogy kerül fel később a lakásodba? Minek állsz szóba még vele?

Én nem szoktatnék fel senkit a lakásomra, legalábbis az elején, amíg nem ismerem ki hogy milyen ember. Ha neki nincs még egy nyamvadt albérlete sem, kizárt, hogy nálam hepajozzon, fizessem utána is a rezsit, tőlem járjon dolgozni, ott egyen. Ez a te hibád, hogy engeded idáig fajulni a dolgokat.

Mi szükséged van neked erre? Erre ugysem mondhatod, hogy a párod...csak egy pasi a sok közül. Lapát, keress olyat, akivel érdemes kezdeni. Vagy mindenáron kell valaki, de azonnal?

2017. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismerem, pótanyát keresnek sajnos!

Még az is, amelyik egyedül lakik.

Mert ez a viselkedés nem párkapcsolati viselkedés.


Kvázi bejelenti, hogy elfogadná, ha megajándékozom koszttal, kvártéllyal...

:S

2017. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kezdtem azt hinni ez a normális . Szinte első randira mindenki sétát tervez arra hivatkozva hogy lehet ugy se lesz belole semmi es sok lenne minden ilyen netesrandira fizetni.

En is belefutottam olyanokba hogy éloben egy parasztnak nez ki es már be se mutatkoztam volna.


Az olyantol akinek sajat keglije van meg azert tartok mert honnan tudom meg pl hogy mellettem hàny nőt visz még haza..az ilyenek is ugy kezdik hogy honapokig heti egy találkozo..

Anno a 4 eves kapcsolatom ugy kezdodott hogy 3 -5 naponta akart csak talalkozni. A fennmarado napokban meg el nem tudom kepzelni mi megy vele mivel nem szamolnak be

2017. jún. 25. 08:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Folytatom.

" a randik abbol állnának, hogy vagy az utcán sétálunk vagy hozzám járkálna fel. "


Mert nem képes semmit adni!

Csak kapni akar.

Aki adni akar, az ki tud találni dolgokat ingyen is.

A Múzeumkertben vagy egy játszótéren is van látnivaló, falikút, és lehet az a program helyszíne, és lehet hozni műanyagpoharat vagy papírból hajtogatni és inni a kútból. De ha valaki dolgozik és nem vesz neked az Aldiból 79 Ft-ért egy jégkrémet ebben a hőségben, miközben ő hívott el randira, amit az utcán akar abszolválni, az is beszédes.

2017. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
7: Mért, ha a szüleivel vagy a testvérével lakik, honnan tudod, hogy nincsen-e több nője?
2017. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális, el ne hidd.

Azzal sincs gond, ha az elején 3-5 naponta találkoztok, ha közben folyamatosan tartjátok a kapcsolatot, tudsz róla, látod az érdeklődést. Persze ez se tartson hónapokig, az első hónapba még belefér. De ha 5 napig tudomást sem vesz rólad, az felejtős.

De tényleg, aki az első randin csak egy ingyenes sétára hajlandó, azt hagyd ott még akkor. Nem a lehúzásról szól az ilyen, de egy fagyi, egy kávé férjen már bele egy pasinak, még akkor is ha nem lesz belőle később kapcsolat.

És tartsd be szigoruan az első számú szabályt, lakásba nem viszed fel. Nem átjáró ház a lakásod és nem ingyenszálló. És ha nem tetszik neki, akkor reklamáljon, ha ő van hova vigyen. Az hogy nálad töltse az idejét, ki kell érdemelni.

2017. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!