Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők itt, hogy csak úgy akarnak ismerkedni, hogy baráti társaságban? Akinek nincs baráti társasága (31 F), mert más városba költözött, az ne is akarjon ismerkedni és leszólítani nőket? Anélkül nem fog menni, hogy legyen párom.

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ki mondta ezt ? Nekem inkább pozitív lenne ha nincs baráti társasága valakinek.
2017. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Engem se zavarna, ha nincs baráti társaságod. Szerintem enélkül is lehet ismerkedni. Kis bátorság, és menni fog. :)

30/L

2017. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Elég szégyen rád nézve, főleg 31 évesen, hogy az itt kialakított TÉVES információkat elhiszed, és ebből indulsz ki. Ennyi évesen több eszed is lehetne, hogy nem a gyk-t veszed alapul!


Páromnak sincs haveri társasága, és akkor se volt, mikor megismertem, mégis már 4 éve együtt vagyunk. Jé... igen, létezik ilyen.

2017. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nananananaaa. Itt az a kérdés, hogy annak aki csak baráti társaságban ismerkedik, annak hogy a búbánatba lesz baráti társasága ?

30/f

2017. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

30 felett egyre nehezebb baráti társaságban ismerkedni.


Van egy nagyon szűk baráti társaságom, de mindenki házas, inkább a gyerek projecten vannak rajta, mint azon, hogy olyan helyre járjanak velem, ahol ismerkedni lehet.


Így aztán ismerkedem egyedül, nincs ezzel semmi gond.

2017. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A baráti társaságban ismerkedés nem azt jelenti hogy a pasinak legyen nagy baráti köre, hanem hogy szegről végről mindketten tagjai legyenek ugyanazon baráti társaságnak. Nekem is ilyen társaságom van, adott egy szűkebb kör, a mag, négy barátnő és adott esetben a párjaik. De a párjaiknak is vannak barátai és a barátnőknek is van független baráti köre, akikből rendszeresen meghívásra kerülnek egyének és párok is. Tehát a szűk körbe folyamatosan áramlanak be emberek 4-8 ember külsőbb ismeretségi köréből is. Egyesek rendszeresen visszatérnek, mások kevésbé. Ebben az a jó, hogy megismerhetitek egymást bulizás, túrázás, programozás közben kötetlenül, minden hátsó szándék nélkül és ez az ami üdítő, hogy nem azért mész hogy csajozz, pasizz és sokkal lazábban lehet így ismerkedni. Nekem ez vonzóbb mint más ismerkedési forma, bár ez magában hordozza azt is, hogy véges számú ember forog ebben a körben és mostanra már szinte mindenki házas, aki meg elvált, mint én, csak pislog, hogy hoppá....párok mindenhol. Ez a baráti ismerkedési forma igazából a huszas éveidben jó, később már érvényét veszti.


Vagy egyébként egy társkereső ami ugyanígy működik, programokat szerveznek, nem kell ráírni senkire, csak részt veszel a programokon egy csomó szinglivel és majd alakul a dolog. Miitt.hu

2017. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehet baráti társaságod, ha más városba költözöl. Ha meg emiatt megszakad a barátság az addigi barátokkal, akkor ők soha nem is voltak igazi barátaid.
2017. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a nőknek egy kis része, aki ezt mondja. Ők nyilván így is vannak vele.


Én pl. jól járnék, ha baráti társaságban kellene csak ismerkednem, mert nincsenek barátaim (szorongó típus vagyok, az a kevés meg, aki volt, csalódást okozott nekem) :D.

2017. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sikerül szűkebb vagy tágabb értelemben vett baráti társaságon belül társat találnod, annak az az előnye, hogy eleve magatokat adjátok, és nincs szépítés, domborítás, megjátszás, csak hogy tessél, tudod, mire számíts, nem zsákbamacskát kapsz. Egy idegennel nagyobb lutri. Ettől függetlenül bármelyik ismerkedési forma bejöhet, nem lehet előre tudni, csak az emberek más-más módszert szeretnek jobban, aztán az élet dob valamit.

A szüleim pl. egy keresztény újság társkereső rovatán keresztül ismerték meg egymást, aztán idén lesznek 35 éves házasok.

2017. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!