Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes leszólítani a leányzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes leszólítani a leányzót vagy nem? Mire gondolhatott ő vajon? Tehát lányok-nők?

Figyelt kérdés

Négyszemélyes ülés a vonaton és három szabad hely, maradékon én.

Kérdezi egy teljesen normális-átlagos leányzó, hogy leülhet e s persze a válasz igen.Meglepetésre mellém bár nincs ebben semmi szerintem, mert sokan nem szeretnek menetiránynak háttal ülni, részemről mindegy ugyan.


Idővel érződik a légkörben részemről, hogy ez talán nem is véletlen.A "zajgenerátor" dugója nincs a fülben, telefon sincs simogatva...még sem néz felém, ha rálesek párszor...idővel kivillan ujjáról egy jegygyűrű.Hmmm? Sokaknál ez divatcikk, de sokaknál van jelentése...nála vajon melyik lehet-honnan tudni?


További idővel egy rövid telefont intéz valakinek, hogy megérkezik, majd szájfényezés.Ez már sejtetett valamit...ez miattam van, vagy aki várja?Hirtelen felállt és az ajtóhoz indult...

Majd ott leszáll, ahol én...és jobbra én meg balra...el...ennyi.


Talán látásból ismert, talán nem is volt senkije a gyűrű mögött...talán volt valakije, de miért nem lehetett egyértelmű....nőőőők:DDDD



2017. jún. 22. 21:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam fejtegetni, de ez már nekem is sok.
2017. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Ne kombinálj. Miért kellene út közben zenét hallgatnia valakinek? Vagy miért kellene a telefont nyomkodni? Én pl. nyomtatott könyvet szoktam olvasni út közben, de tudok olyanokról, akik rosszul vannak, ha utazás közben lefelé néznek (könyv, telefon), ezért nem végeznek ilyen tevékenységeket, csak malmoznak egész úton. Nyilván oda szólt a jegye, ahol leszállt.
2017. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%

Na, végre valaki, aki vonaton tud ismerkedeni, nem leszólogatós utcai pronyó. Szerintem vonaton igenis hatékony lehet.

Az ő esete necces, ha jegygyűrűje van, akkor - kis szófordulattal élve - az a vonat már elment :D Láthatta rajtad, hogy bejön neked, ezért kicsit huzigálta az agyad, de ebbe én nem látnék bele többet.

32/F

2017. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Csak akar, tudni nem tud, mert végül mégsem szólította le a nőt, csak agyalt, amíg végül mindketten leszálltak a vonatról. :-)
2017. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom észrevetted-e, de konkrét kérdést nem igazán tettél fel.
2017. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

# 2


Mert a nyakában fityegett a füles és jobbára ez zenehallgatási céllal van ott mindenkinél;)

Lehet valaki felkötési céllal, de ez nem az az eset:DD


Telefont meg függőségből nyomkodja a leányzók 70% legalább...

2017. jún. 22. 22:18
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
Annyi történt, hogy valaki leült egy üres helyre a vonaton, aztán amikor megérkezett, leszállt. Csak te mániásan mindenhol veled kikezdő nőket látsz.
2017. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

# 3


Nem mindenáron jött be:DDD

Szerintem ismert engem valahonnan vagy valaki által, mert elég célirányosan ült le bár kitudja...

2017. jún. 22. 22:22
 9/34 A kérdező kommentje:

# 5


Ott a kérdés az elején, "dokikám":)

A leírtak fényében leszólítani...illetve ő mit gondolhatott, ha van párja talán, de gyűrűje biztosan.

Talán csak tesztelt....talán egyszer még kiderül, hiszen jár az a vonat sűrűn;)

2017. jún. 22. 22:27
 10/34 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a "doki". :) Helyesnek helyes, persze és, hogy mit gondolhatott, azt csak ő tudja. Ezért mondtam, hogy konkrét(!) kérdést, amire kielégítő választ lehetne adni, nem nagyon tettél fel. :)
2017. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!