Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire az ember elég tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire az ember elég tapasztalt lesz mert átrágta magát párkapcsolatokon, váláson, mindenféle sikeren és sikertelenségeken már nem veszi hasznát mer kifut az időből, a fiatalok meg úgysem hisznek neki (? )

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy ?

30/f

2017. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos minél idősebb vagy,annál nehezebb normális párt találni.Nekem volt fiatalabb,azok komolytalanok sokan 30 alatt,volt idősebb,az meg kalandozott csak.Aki normális lenne,már foglalt.Aki érdekelne,azt nem érdeklem,aki nem,az tapad.Nem könnyű...
2017. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tapasztalat mindig hasznos, független annak jellegétől.

A számodra alkalmas, hozzád illő pár megtalálásához azonban idő kell. Embere válogatja, ki mennyi esélyt ad a jelentkezőknek. Van aki kapcsolatból kapcsolatba ugrál még középkorúként is, míg van aki csak csendesen szemlélődik. Viszont idővel mindkettő végül révbe fog érni. Talán a bevállalósabb hamarabb, hiszen senki sem orákulum, hogy pikk pakk megismerje a másikat. Az első, sőt a többedik benyomás pedig sokszor csalfa. Erre jó a tapasztalat. Ha nem csak abból van, hogy mire van szükséged avagy mire nincs, hanem arra is, hogy mekkorákat lehet akár pozitív akár negatív irányba csalódni a másikban. Ez a tapasztalat talán mindennél többet ér. Elengedi a kezdeti elvárásaidat a másikkal szemben és zöld utat adni, avagy jöjjön aminek jönnie kell.


Amúgy miből fut ki, ki?

2017. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 32 F. Aki volt 25 alatti, az vagy hazudozott, vagy hisztis volt, vagy házsárkány lett, a 4. pedig megcsalt. Szóval itt a nőkben (is) és a társadalomban is hiba van.
2017. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kollégák, kolléganők mind azt mondják, hogy aki nem tud a főiskola, egyetem alatt normális hosszan tartó kapcsolatot kialakítani és így megállapodni, utána 25 felett már egyre nehezebb lesz. Nőnek az elvárások, kezdenek begyepesedni a korral együtt az emberek, stb.
2017. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!