Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő sok ember számára ha egy férfi kényelme miatt anyapótlékot talált magának?

Figyelt kérdés
Olyan barátnőm van aki hasonló módon kiszolgál és törődik velem mint anyukám így kényelmes életet élek úgy érzem ez sok embernek nem tetszik. Miért szól sok ember ebbe bele? Miért olyan negatív dolog ez?
2017. jún. 23. 08:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Jó trollkérdés, tetszik :)


Amúgy válasz: 16 éves kor felett visszataszító, ha valaki éhen hal egy teli kamra mellett, mert anyu nem ken meg egy vajas kenyeret. Semmi gond, az első közös gyerek után úgyis a második helyre szorul az ilyen ember, akkor meg jön a hisztike, hogy a feleség elhanyagolja az urát :D

2017. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Egy férfi nem csinál ilyet. ;)

Csak a túlkoros dedósok.

2017. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%

Csak kérdés, ez a barátnődnek jó-e?

Sok nő indít így, hogy milyen kis házias, stb, aztán kiderül, mégsem.

Nekem volt barátnőm, aki konkrétan azért dobott ki, mert én főztem meg helyette, és tőle nem volt semmilyen igényem főzésileg.

Vannak ilyen nők, meg amolyan nők.

Csak az a baj, egyik se érti meg a másikat, miért úgy csinálja, ahogy. A férfi meg szív emiatt.

2017. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nyolc, de a nod nem fog igy hosszutavon megmaradni melletted, hacsak nem vagy nagyon penzes, neki nem kell dolgoznia es igy kipihent es noies tud maradni minden mellett. Egyeb esetben ra fog jonni, hogy tud o ennel jobb eletet is elni.
2017. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Mert társat keresek, nem pedig nagy csecsemőt, akit ki kell szolgálni. Az ilyen ember ne tekintse magát egyenrangúnak sem.
2017. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nekem nyolc, de a nod nem fog igy hosszutavon megmaradni melletted, hacsak nem vagy nagyon penzes,


Apukám is ilyen és anyum még mindig mellette...pedig kis nyugdíjas apukám

2017. jún. 23. 08:24
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel van a baj. Hanem, hogy a gyerek ezután ezt a szülői mintát fogja látni, és neki is ez fog kelleni. Aztán jönnek az életképtelen emberek, akik sírnak, hogy nem találnak maguknak új anyukát.
2017. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Csakhogy akkoriban még a nőkbe belenevelték, hogy arról szól az életük hogy a férfiakat kiszolgálják. A mai nőkbe azért nem ezt nevelik úgyhogy hacsak nincs gyalázatosan alacsony önbizalma, nem marad meg melletted.
2017. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Aki annak tartja, az azért van, ha konkrétan ilyet keres valaki, mert nem tudja/akarja ellátni magát. Ha ilyen a csaj, hát Istenem. Ilyen és kész.

30/f

2017. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Igen neki semmi önbizalom ez igaz talán a súlya miatt
2017. jún. 23. 08:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!