Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan ember aki mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ember aki mindig a másik boldogságát nézi és soha nem a saját magáét annak lehet valaha párja?

Figyelt kérdés

Ezt már egy ideje észrevettem magamon hogy mindig a más boldogságát nézem és soha nem az enyémet.

20F



2017. jún. 18. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de így ki fognak használni.
2017. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez önmagában jó dolog, de ha az a véglet, hogy így folyamatosan kihasználnak, akkor nem.
2017. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idi@táknak minek pár?
2017. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy fontos magadnak, miért akarod, hogy másnak az legyél?
2017. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha lesz is párod mindig át fognak b*szni ha ezt észre veszik rajtad, velem is mindig ezt tették -_-
2017. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1+1. Nem baj, ha tekintettel vagy másokra. Önsorsrontó ne legyél.

30/f

2017. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én ilyen vagyok (36/n). mindig a barátom alá teszek mindent, neki a kisujját se kell mozdítania semmiért, sokszor meglepem dolgokkal, tőle 4 év alatt még a születésnapjaimra se kaptam semmit. de nem érdekel, mert hülye vagyok és szeretem. és ő pedig nem tudatosan használja ki ezt a helyzetet, mert jámbor, jó lélek, hanem egyszerűen ki az a marha, aki nem ülne bele egy ilyenbe, szóval csak ment az árral.


ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon vigyázz, mert valóban még azok is kihasználnak majd, akiknek nem is ez a szándékuk és ha valaki ezt felvetné nekik, akkor hőbörögnének, hiszen észre se veszik, hogy mit csinálnak.


az ilyen önfeláldozó személyiség ezt vonzza és ezt váltja ki az emberekből, próbálj visszavenni belőle és csak lassanként "csepegtetni". :))

2017. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, sőt. Csak esélyes hogy kihasználják majd eldobják.
2017. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy ujdonság a kihasznalósdi meg átverősdi féle sablonok után. A másik oldal

Volt ilyen hosszabb kapcsolatom, ahol a férfi mindig nekem akart jót, én legyek boldog stb...Iszonyú teher!

Azt éreztem, hogy van egy rajongóm de nem tudtam felnézni rá, semmi tartása nem volt mert a legkisebb különbözőségnél is visszatáncolt és nekem kedvezett. Magához bilincselt az önfeláldozó kedvességével és sosem tudtam, hogy valamit azért akar mert neki fontos vagy mert megint nekem kedvezne.

Egy kapcsolatnak három része van, adni, kérni, elfogadni. Szép ha valaki,tud adni de ha nem tud kérni akkor ott hamar elhanyagoltnak fogja érezni magát ,holott ő nem kért és ha elfogadni nem tud, na ott meg a másik állandóan szarul érzi magát mellette. Pl ilyen ez ha valaki egy bókra visszabókol. Minek? Örülj, hogy dicsérnek, nem kell rögtön úgy érezni, hogy tartozol, csak elég megköszönni, különben aki bókolt az kellemetlennek érzi, hogy nem tudott nyujtani semmit mert visszaadtad. Ilyan az amikor kapsz egy apró meglepit de te erre másnap adsz neki valamit. Nem kell azonnal egyenlíteni a számlát. Kell tudni elfogadni, kérni, saját érdeket nézni nem csak magad miatt meg a ki nem használás miatt hanem hogy egy rendesebb nő ne hagyjon el azért mert terhes számára az önzetlenséged.

2017. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Párja lehet,de x idő múlva kihasználják,meg átejtik és ő egyedül magad.
2017. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!