Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi tévő legyek, törődjek bele?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, 2 éve élek egy langyon párkapcsolatban. A párom imád,szeret a tenyerén hordoz..de en sajnos nem így érzek iránta, persze szeretem mint embert, de nem vagyok szerelmes. Eddig sose volt normális kapcsolatom,mert valahogy aki nekem tetszett nem kért belőlem,sokat csalódtam így bele mentem ebbe. Viszont 24 éves vagyok előttem az élet de nem merek lepni mert félek az egyedülléttől és sajnálnám a páromat is
2017. jún. 25. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha velemaradsz akkor meg az időt fogod sajnàlni amit elpazaroltál olyan emberre akibe nem is vagy szerelmes és ràjössz majd hogyha léptêl volna akkor lehet hogy megtalàltad volna azt aki mellett boldog lehettél volna!
2017. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj ki szerintem, mert sose leszel boldog :/
2017. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!