Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mely szakmák zavarnána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mely szakmák zavarnának ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Például, ha valaki hullákat mosott előtte az még belefér? :D
2017. jún. 25. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem beleférne. Én is majdnem az lettem :D
2017. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha prosti lenne, vagy az volt.. (Legősibb szakma pls)
2017. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve,olyan lánnyal aki orvosnak tanul olyannal nem igen járnék.Oka hogy gyerekként sokat jártunk orvoshoz és miután a mandulám kiszedték azóta nagyon hajlamos vagyok gennyes arcüreg és homloküreg gyulladásra,hála a mütétnek egyik fülemre gyengében hallok,így orvos nálam kizáró tényező.
2017. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mármint volt egy fül orrgégészeti mütétem egy gyulladás miatt azóta arra a fülemre gyengébben halok.
2017. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
BKV vagy Volán ellenőr.
2017. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, KKV. xD
2017. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:
51%

Számomra kimondottan az alábbiak zavaróak ismerkedésnél:

— férfias, kötött szakmák: rendőr, bokszedző, katona stb.,

— komoly testi erőnlétet követelő sportűzés: vízilabdázó, birkózó, súlyemelő stb.,

— igen magas pozícióban tevékenykedés: felső vezető, osztályvezető, szervezetvezető, igazgató és mindezek helyettesei stb.

2017. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bkk ellenőr, NAV, fotós, író (írok, ezért tudom, mennyire el tudnak merülni akár hetekig is és olyankor meg is halhatsz, azt sem veszik észre), rendőr, tűzszerész, bármi amit extrám hobbi
2017. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fogorvos, kellemetlen fogászati élmények miatt, és bár járok fogászatra, és utálok beülni abba a székbe, és utálom azoknak a műszereknek a hangját, utálom, ha turkálnak a számban, de megyek ha kell, bár 2 Daedalont kell bevennem előtte, hogy ne öklendezzek, viszont nem akarom, hogy a másik fél, csak mert szakmabeli, elkezdjen a szakmáról győzködni.
2017. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olyan aki nagyon komoly sportoló. Testepito, focista ilyesmik engem taszitanak sajnos. (Egyebkent nincs bajom a sporttal csak siman nekem nem jon be ha valakinek errol szol az elete:))

Zenesz, ha sokat turnézik es mindig tavol van.

Hentes, allattenyeszto mérnök, nem egyeznenek az elveink.


Hullamoso engem nem zavarna :D

2017. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!