Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehetek elkeseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetek elkeseredve 30 as szűz sok diplomás férfiként, ha a sok visszautasítás arra sarkal engem, hogy olyan húzást csináljak, mint kiálljak valami aluljáróba, Tesco, Metro aulába és kiírjam, hogy 100 ezer ft-ot adok egy 20 on éves nőnek ha?

Figyelt kérdés
Ha eljön velem egy egész napos randira és őszintén is gondolja ezt mert tetszem neki, szimpatikus vagyok neki. Mert sok sok tucat visszautasítás után már bármire hajlandó vagyok
2014. jún. 7. 22:49
1 2 3
 1/21 Buford Tannen ***** válasza:
csak sok sok tucat? én 1 nap alatt begyűjtök annyit...
2014. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz? útiköltséget is fizeted?
2014. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
en is fizetem az útiköltséget! 26/f
2014. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
de returjegyet vesztek, vagy csak az odautat?
2014. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
valószínűleg 100.000 ért nem fog veled elmenni randizni olyan akinek tényleg tetszel, csak akinek a pénzre van szüksége
2014. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
mert a lányok a züllött pasikért vannak oda, akik isznak, dohányoznak, káromkodnak. aztán sírnak, hogy brűhühűűűű, de átverték őket.
2014. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
miért utasítanak el a nők? ezt a pontot kihagytad... lehet valami probléma lehet ott, ha csak elutasítást kapsz
2014. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez nem elkeseredettség, ez egy kib-szott nagy offenzív húzás lenne, bakker. Ha engem kérnél meg, a képedbe röhögnék. Hangosan. És tennék róla, hogy mások is meghallják. hogy jössz te ahhoz, hogy random nőket vásárolgass az utcán?
2014. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Előnytelen arc, 25 helyett 40 nek nézek ki, 170 centis magasság.
2014. jún. 7. 22:58
 10/21 anonim ***** válasza:
Neked legalább diplomád meg pénzed van ezekszerint... Leszarnám a nőket ha legalább gazdag lennék
2014. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!