Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze a szex? Tényleg hülyíteni és kihasználni kell a nőket, ha egy férfi szexuális kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

a kérdés egyértelmű. keresem vagyis keresném a szexuális kalandokat de semmi. ahogy kijelentem egy nőnek hogy én bizony le szeretnék vele feküdni egyből behúzza fülét farkát és azzal az indokkal leráz hogy ő bizony csak komoly kapcsolatot keres. persze gyakran tudom róluk hogy ugyanúgy lefekszenek hébehóba valakivel ennek ellenére is.

hihetetlenül fárasztó már ez. szeretnék szexelni és nem úgy hogy fizetek érte és nem is úgy hogy szórakozóhelyen szedek fel egy olyan lányt akinek a sok alkoholtól már minden mindegy. arra vágyom hogy egy lány kívánjon és akarjon ugyanannyira mint amennyire én őt, ez annyira nagy kérés?

mielőtt még valaki belekötne, nem a szupermodell kinézetű lányok után futok hanem gyakran saját szintem alá is próbáltam már adni elég elhízott formátlan lányoknál de persze semmi. ehhez hozzájön hogy nem is vagyok rossz pasi, normális külsővel és arccal rendelkezem, ez az egész viszont oly mértékben betesz mind az egómnak mind a kedvemnek hogy gyakran már falnak tudnék menni. több lányismerősömet is megkérdeztem akik jelenleg nem akarnak még kalandozni sem de voltak kalandjaik hogy saját megítélésük szerint nagyjából mennyi időbe most egy alkalmi kalandot összehozniuk, nagyjából 3-10 percet válaszolt mindegyik. sok lányismerősöm tényleg nagyon csúnya, még én sem kezdenék velük de nekik is gyakorlatilag nehézség nélkül megy a dolog persze nem férfialsó modelekkel.


nem rinyálni akarok de annyira végtelenül igazságtalannak tartom azt hogy nekem többtízezret kell fizetnem azért hogy egy prosti egy órán át elviseljen ahol még azt az érzést sem kapom meg hogy valóban kíván vagy hónapokig vért izzadva rohangálnom egyik nőtől a másikhoz miközben egy lány csettint és ott terem egy férfi. mindkét nemnek vannak ilyen vágyai, a férfiak miért nem élhetik meg, csakis hatalmas anyagi befektetés vagy folyamatos szélmalomharc árán? ez nagyon lelombozó tud lenni.

mit kellene már tennem, lassan minden gondolatom ekörül forog és mással nem tudom lekötni ha mindenhol csinos lányokat látok arármerre megyek.


2017. jún. 25. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Az írásodból nekem még egy dugásra sem kellenél. Lerí róla a szánalom és a kétségbeesés. Szedd már össze a tökeidet. Érdekes másnak sikerül, mégis veled lehet gond.


25N

2017. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de ha el is fogsz jutni az ágyig valakivel, nem fog felállni, mert annyira izgulni fogsz :D
2017. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

kisugárzáson múlik minden, ilyen stílussal sok reményed ne legyen komám.

igen vannak igényeik a nőknek is, de még a ribänc hajlamúakat sem lehet úgy felszedni hogy sziamizu dejólnézelki, dugunk?

kevés olyan nő van, akiknek bejön az ilyen.

ha sajnálod rá azt a pár napot, hogy kicsit megismerjétek egymást, akkor neked tényleg csak a prosti való.

férfiként nekem nem lenne kedvem megdugni csak úgy egy nőt, hogy nem is ismerem meg legalább egy picit.

te meg elvárod azt, hogy a nők letérdeljenek előtted és bálványozzanak mert olyan kibebäszott nagy alfa hím vagy.

inkább verd ki aztán feküdj le aludni.

2017. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok és voltak már nőim meg alkalmi kapcsolataim is tehát az izgalommal nem lenne baj, nem kapok szívrohamot egy meztelen nő láttán. ezen felül pontosan úgy csinálom ahogy a hármas válaszoló leírta. ismerkedem, beszélgetek, flörtölök velük, próbálok közelebb kerülni. nem várom hogy egy ismeretlen nő 10 perc után térdre boruljon előttem de nem hónapokig szándékozom hízelegni feleslegesen amikor már rég betett a barátzónába.
2017. jún. 26. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a nők tömegesen alkalmi kalandokat keresnének, akkor a pasiknak is tömegesen menne. Feltételezve, hogy a nők férfiak társaságát keresik.

A helyzet viszont az, hogy a lányok ritkán indulnak neki úgy az éjszakának, hogy ma pedig dugni akarok bárkivel is, ellentétben a fiúkkal.

Most te azon vagy berágva, hogy senki nem akar azért dugni veled, mert éppen kanos vagy?

Ma esti szokásos rinya megvolt.

2017. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azon vagyok kiakadva hogy ha egy nő olyan szándékkal indul neki az éjszakának akkor a 99%-os sikerrel talál is magának megfelelő partnert erre gyakorlatilag erőfeszítés nélkül. nekem viszont egy éve semmi nem jön össze hiába teszek meg érte elég sokat. ez egyre jobban frusztrál ami egyre rosszabbul hat az egészre.

a ma esti szokásos sárdobálás és gyalázkodás is megvolt, köszönöm.

2017. jún. 26. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet - kínálat.


Minden szexkapcsolatot kereső nőre jut vagy 10 szexkapcsolatot kereső férfi. Így nyilván 10-ből 9 férfi arra az éjszakára hoppon marad. Ez nem a nők hibája, és felesleges azon pattogni, hogy igazságtalan, vagy nem.


Nem mindenkinek vannak "ilyen vágyai". Az alkalmi kapcsolatokra való vágyat ne keverd össze a szexuális vággyal. A nők nagy részének a csak szexet nyújtó kapcsolat olyan szintű "lelki fájdalommal" jár, hogy semmilyen fenomenális szex nem tudja ellensúlyozni. Tapasztalatból mondom, mert egy gyenge pillanatomban kipróbáltam, és soha de soha többet. Az elején semmi gond nem volt, kívántam a szexet, a partneremmel sem volt semmi baj. Mégis, mintha nemi erőszakot követtem volna el a saját lelkemen. Minden lelki erőmre szükség volt, hogy ne bőgjem el magam az aktus után, a férfi szeme láttára. Szinte menekültem onnan. Azóta is ha csak eszembe jut a dolog, kiráz a hideg.


Én nem ítélem el, aki ilyen kapcsolatot folytat, ha valakinek megy, hát hajrá. Csak a férfiaknak kéne megérteni, hogy ez nem olyasmi, amit el lehet várni a nőktől, mert hiszen "nekik is jó érzés". Aki nem akar alkalmit, az okkal nem akarja. Az, hogy korábban mással esetleg megtette, az sem jelent semmit.


35N (aki inkább masztizik halála napjáig, minthogy még egyszer lefeküdjön valakivel érzelmek nélkül)

2017. jún. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen annyit tudsz a nőkről, mint egy 12 éves.


A pasinak 99,9%-ban van orgazmusuk aktus közben. Akkor is elélveztek, ha a szex nem túl jó. Arra szinte esély sincs, hogy fájdalmas legyen.

Persze, hogy mindegy, hogy hova dugjátok, csak lyuk legyen!


Ezzel ellentétben a nők többsége el se élvez attól, ha csak reszelik. Az orgazmushoz sokkal több odafigyelés kell, előjáték, megfelelő hangulat, és sokaknak érzelmek is.

Vagyis ha ágyba bújnak egy idegennel, nagyobb rá az esély, hogy nem élveznek el.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy mi van, ha a pasi nem elég figyelmes, nincs kellő előjáték, és fájdalmas a szex!


Teljesen másképp működik a két nem.


Ezért nem kóborolnak az éjszakában kiéhezett nők tömegesen, akik csak szexet akarnak. Sokkal egyszerűbb otthon masztizni egy jót, és akkor garantált az orgazmus.


Tudod, kérdező, van annak előnye, ha egy férfi komoly kapcsolatban van. Pl. mindig van kivel szexelnie, és nem kell minden alkalommal pinát vadásznia, ha dugni akar. ;)

De ideje elgondolkodni, ha mennyire kell megalázkodnod a pináért, ha már a csúnya nők is elhajtanak. ;)

2017. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én rosszul érezném magam, ha csak a szexuális vágyaim kielégítése miatt kihasználnék egy másik embert. Az nagyon szomorú volna!


Régen engem is érdekelt, hogy egy nőnek mi a jó az egyéjszakásban, vagy szexkapcsolatban. Mert pl nekem kellenek az érzelmek az intimitáshoz és random idegenekkel inkább érezném egy kellemetlen orvosi vizsgálatnak, mint szexnek a dolgot.


Volt is szexuális kategóriába egy ilyen kérdés, ahol kimondottan csak azoknak a hölgyeknek a véleményére voltak kíváncsiak, akik rendszeresen vagy legalább 1x éltek ilyen lehetőséggel. És a többség az nem az orgazmusért csinálja, mert az kb elérhetetlen ilyenkor. (azért volt 1 nő akinek könnyen jön és ott is összejött) De ez a nőknél tökre másról szól mint egy férfinél.


Szóval a kiéhezett nők esetében (sokszor) nem elég a puszta szex maga.

2017. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha pinát akarsz, természetesen életre szóló szerelmet kell hazudni, pókerarccal.

Csak nehogy beleéld magad, mert többszörösen is rácseszel.

2017. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!