Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondoltok a mai férfiakról? Tényleg nagyon kevés az olyan igazi férfi, aki nem csak külsőleg, de belsőleg is igazi férfi?

Figyelt kérdés
Belsőleg: kifejlett erős személyisége van, karizmatikus és határozott férfias megjelenése van, nagyon okos, intelligens, vezetői személyisége van, céltudatos, sikeres, lehet vele szórakozni és komoly témákról egyaránt beszélgetni. Olyan nővel képes csak hosszú távon együtt lenni, akinek a személyisége is megfogja. Nagyon gondoskodó, odaadó, támogató egy kapcsolatban. Mindig figyel a barátnőjére, segít neki ahol tud.

2017. jún. 1. 15:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy a fent leírt összes tulajdonságot eddig egy emberben találtam meg :) Ilyen férfihoz még soha nem volt szerencsém,és benne tényleg a fent leírt összes tulajdonság meg van. És ismerem évek óta, nincs nagyon rossz tulajdonsága. Csak annyi hogy nagyon makacs néha.
2017. jún. 1. 15:14
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nem vagy vele kapcsolatban, így csak a külső dolgokat látod. Tökéletes ember nincs, márpedig te annak írod le ezt a fickót. Ilyen férfi nincs, és ő sem az.


Talán lentebb kellene adnod az igényeket, és nem egy elképzelt ideált kergetni, hanem leszállni a gyarló emberek közé, ezt nőként írom. Ez a kérdés nevetséges és degradáló a férfiak számára, de a nők számára is, mert sajnos sok nőt az ilyen elvárásokkal rendelkező csajok miatt bélyegeznek meg (itt az oldalon különösen). Nőj fel!

2017. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Költőnő? ***** válasza:
71%

Sajnos ma már az túlzott elvárás, hogy a felnőttek érzelmileg is felnőttek legyenek, és a saját érzelmeiért, döntéseiért, esetleges kudarcaikért felvállalják a felelősséget.

Ezt nem bontanám nemekre, ez sajnos a felnőtt társadalmunk 70%-ra igaz.

2017. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. Először nem akartam le írni, de a barátomról van szó, akivel 3 éve együtt vagyok.

Ennyi idő alatt csak ki ismertem..... Szimplán kíváncsi vagyok más nők véleményére is.

2017. jún. 1. 15:26
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon-nagyon ritka az ilyen férfi és emiatt igen nagy is rájuk a kereslet.
2017. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Aki neked tokeletes, nem biztos, hogy masnak is az.
2017. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem azt írtam hogy ilyen meg olyan tökéletes. Domináns belső tulajdonságokat írtam le. Kár hogy páran itt nem tudnak szöveget értelmezni....
2017. jún. 1. 15:37
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek vagy meg kerdezo, azert nem erted, hogy te Mihaly arkangyalt jellemezted a kerdesedben. :)
2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Felesleges ez a kérdés. Te is tudod, mindenki tudja, hogy ez így van ha ilyen tulajdonságokat vársz.

Ezek komoly elvárások amit a többség sosem fog tudni teljesíteni, ennyire egyszerű. Igaz többen tudnák, de ahhoz olyan társadalmi változások kellenének amit elsősorban pont ti nők kaszálnátok el.


Nem mellesleg, ha a nők irányába lennének ilyen nagy elvárások, még nagyobb arányban buknának el mint most mi.

2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

"lehet vele szórakozni és komoly témákról egyaránt beszélgetni.", "Nagyon gondoskodó, odaadó, támogató egy kapcsolatban"


Ezek hol domináns tulajdonságok? Igazad van, ő nem tökéletes férfi, mert pl. a humorára nem tértél ki, én pedig képtelen lennék egy sótlan pasival együtt lenni.


Amúgy most te mit vártál? Hogy mind elájulunk a faszidtól, és akkor örülhetsz, hogy téged kefélget? :D Sajnos láthatóan neked viszont nincs kifejlett erős személyiséged. :)

2017. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!