Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vérciki a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vérciki a nők szemében, ha egy 32 éves férfi (dogozik rendesen, nem minimálbéres) albérletben lakik még pár évig? Sajnos egyedül, szülői segítség (elváltak) és örökség nélkül nem megy. Párban hitelt bevállalnék.

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sokkal cikibb az amikor a férfi költözik egy nő nyakára és tartatja el magát, élősködik rajta, mint az a pár százezer román férfi aki idetelepült, vagy a kisebbség akinek nincs hova menni, ezért ráköltözik egy gyerekes, vagy kihívásokkal rendelkező nő nyakára.
2017. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha en megyek is nohoz, vagy koltozom. Akkor kiveszem a reszem a munkabol, a rezsibol. Nem lenne bor a pofamon, h eltartassam magam.
2017. jún. 28. 09:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdem, mert talalkoztam mar olyan 28 eves novel, aki erre azt mondta, h Jo Isten... A holgy a szuleivel el meg most is.
2017. jún. 28. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővel nagy baj van, aki ezt " vércikinek" tartja 44/ f.
2017. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, bár elég primitív, hogy te meg a nőt fikázod...
2017. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se tudok egyelőre elköltözni az albérletből, de már megvan az önerő fele. Nekem sincs segítségem sajnos. Az egyetlen mázlim, hogy ismerős lakásában lakok, és elég keveset kér csak, mivel külföldön van és cserébe én intézem az itteni ügyeit.


Ha rendesen dolgozol, nem vagy ingyen élő, végzel házi munkát, akkor szerintem ez nem probléma. Nem mindenki kaphat egy lakást a segge alá.


26N

2017. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart volna, párom pl. 28 évesen anyjával lakott, amikor megismertem.

Hitelt viszont senki kedvéért nem vennék fel, akkor inkább albérlet.

2017. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, több ilyen embert is ismerek. Sőt, olyat is, nem egyet, aki 27-28 évesen még csak szobát tud bérelni. Az a fontos, hogy az illető törekedjen azért a "jobbra", minden erejével :)
2017. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!