Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1hónapja kondizok. Mindenhol...

1hónapja kondizok. Mindenhol fejlődök rendesen, egyedül a karom nem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
nehezen hízó,ektomorf vagyok.éttend rendben,tömegnövelőt szedek mellé.

2014. aug. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van ilyen, hogy genetikailag valamelyik testrész nem fejlődik annyira. Próbáld ki azt, amivel én felhoztam a kart: mell után megy 1 gyakorlat (3 sorozattal) tricrpsz. Hát edzés után pedig 1 gyakorlat bicepsz. Pénteken meg tolok egy teljes brutál karedzést, 3-3 gyakorlattal.
2014. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt szinte nincs is észrevehető változás. Majd ha 4-5 hónap múlva nem látsz fejlődést a karodon, akkor írj.
2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bakker nem is néztem az 1 hónapot. Akkor nem írtam semmit, ne csináld amit írtam. Neked még teljes testes 3 napos terv kell..
2014. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
furcsáltam is h 1hónap után 1 teljes kar-edzésnapot ajánlasz...:) nos hát akkor türelmesen várok!
2014. aug. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!