Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam társkereső oldalakra. Lehetetlen rengeteg levélre vissza írni. Chat oldalakon perverz férfiak vannak. Szórakozó helyekre nem járok. Természet híve vagyok vagyis szeretek kirándulni meg szabadban sportolni (futás,biciklizés). Hol tudnék ismerkedni?

20/N



2017. jún. 28. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Társkeresőn próbálj neked szimpatikus férfiakat keresni akik hasonló beállítottságúak mint te és írj nekik.

Vesztenivalód ezzel nincs, és ha eljuttok találkozásik, még ott is nyugodtan mondhatod ha nem olyan mint vártad, hogy bocs de nem téged kereslek.

2017. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van.

nem tudok ismerkedni

én nem akarok pervezkedni komoly kapcsolatot keresek.

Bár ezt kevesen hiszik el.

Szeretnék szeretni hogy szeressenek...

Sajnos kevés sikerrel járok próbáltam már 1-2 társkerit. de nem igazán keltettem fel a hölgyek érdeklődését...

2017. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőként bárhol. Ha nem akarsz a rengeteg levélre válaszolni, talán neked kéne keresni, és írni, és nem a sültgalambot várni ahogy a nők általában szokták a tárkeresőkön.


Éppen ezért van rengeteg levél, mert máshogy nem működik, mert a nők nem kezdeményeznek, és elvárják a levelet, de ha jön a levél, akkor már "miért jön ennyi levél"...


Sokunk bejönne egy ilyesmiket kedvelő lány, így hogy a legtöbb nő inkább a karrier híve, meg szeret karriert építeni, meg a karriert is szereti építeni, meg a karrierhez vezető utat (papír, egyetem), vagy csak aranyat ásni.

2017. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár facebookon is lehetne. Ha teszel fel jó képeket akkor jönni fognak messengerre a felkérések. Több lány ismerős talált így pasit.
2017. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőként bárhol. Ha meg nem olvasod el a rengeteg levelet, nem értem, mire panaszkodsz. Mi van, ha köztük van a szíved választottja, és te kitörlöd?
2017. jún. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el olyan helyekre, ahol hozzád hasonló érdeklődésű férfiak fordulnak el túlnyomórészt. Ne félj, ők megtalálják a módját, hogy közeledjenek hozzád!


Menj sokat biciklizni, futni, kirándulni, pl. barátnő(i)ddel, előbb-utóbb összehoz a sors egy neked való emberrel. Vannak természetjáró, falmászó, futó társaságok is, ezek pl. melegágyai az ismerkedésnek.


Ne légy zárkózott, ha pl. eltévedsz, ne a telefonodon keresd a megoldást, hanem kérdezz meg fiúkat, akik sokkal lelkesebben segítenek majd, mint amit a felebarátoktól elvárhatnál. :) Merjél szemezni a buszon (így imsertem meg életem első barátnőjét), vegyél részt a világban, élj! A potenciális jelöltek ott vannak az orrod előtt, lépten-nyomon, csak ki kell nyitnod a szemedet.

2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!