Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sok a leszbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok a leszbi társkeresőn, vagy direkt írják ki sokan, hogy nőként nőkkel szeretnének ismerkedni, hogy ne írjon rájuk ennyi férfi?

Figyelt kérdés

Igen tény, hogy manapság a társkeresők olyanok, hogy ott ül a gép előtt egy egész kiéhezett kansereg és folyamatosan nyomják minden nőnek teljes gázzal a sablonos vagy bókoló vagy idióta leveleket. Ezért van az, hogy egy átlag nő napi 50 levelet kap. És ez egy ördögi kör, mert minél rosszabb a válaszadási arány a férfiak leveleire, annál jobban rákattannak és annál több és több sablon levelet küldenek szét, és ezzel elcseszik az egész netes ismerkedés struktúráját.


Sok nő ezért írja ki, hogy nőkkel ismerkedne, mert egyrészt úgy kevesebben írnak alapból, másrészt mert a legtöbb társkereső szoftwere-je nem engedi, csak a fizetős VIP tagoknak, hogy olyan nőkre írjanak rá, aki korban és nemben nem olyat keres mint amilyen ő. Ezzel esetleg kiszűrheti a csóró pasikat akik az ingyenes verziót használják?


2016. márc. 31. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én meg azt tapasztalom, hogy nagyon megszaporodtak mostanság a melegek/biszex pasik.
2016. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Kevés ilyet láttam. Én biszex lány vagyok de szerintem nagyon nehéz lányt találni mert kevesen vannak. Persze csak olyat keresek aki tetszik de kevesből még nehezebb válogatni. 21/L
2016. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!