Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem soha nem hívnak randira, soha nem jönnek oda ismerkedni, az azt jelenti, hogy nőként selejt vagyok?

Figyelt kérdés

Mert állítólag minden legalább átlagos nőt naponta többször is leszólítanak ilyen céllal, illetve egy nőnek akkor van kapcsolata, amikor csak akar. Tehát, ha rám egyik sem igaz, akkor selejt vagyok?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, inkább a kérdésemre választ.)


2016. jún. 25. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem nem azt jelenti. Hozzám sem jönnek oda a nők ismerkedni... Ez azt jeleni selejt vagyok?


Küldj képet látatlanba nem lehet mit mondani:)

2016. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem kell ám mindent elhinni, "állítólag"...

Nem vagy az.

2016. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
És én az vagyok? :D Sose jönnek oda hozzám a nők, sose hívnak el randira, sose szólítanak le az utcán. :D Brühümm, brühümm...
2016. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Hozzám sem jönnek,csak bulikban néhány részeg pasi :D akkor én is selejt vagyok?

Amúgy szerintem csak kevés lehetős3get hagyunk magunknak az ismerkedésre, pl. nem járunk el új helyekre, éljük a monoton hétköznapokat,ismerős emberekkel.

2016. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

#4: Nagy pacsi a négyesnek, igaza van!

Egy húspult előtt nem sok pasi fog odamenni, a piros lámpánál sem fognak leszólítani. Ha szép vagy, de hideg a megjelenésed, akkor sem.

Továbbá nem mindenki randival kezdi az ismerkedést, hanem egyszerű beszélgetéssel. Ha látják, hogy nem akarsz többet, akkor nem mindenki erőlteti.

2016. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, irány a szeméttelep.
2016. jún. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy tul szép és sok pasi nem mer odamenni hozzád mert fél lepattintod.
2016. jún. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
látatlanban is tudom, nem vagy selejt. ne másoknak akarj tetszeni, magadnak. CSAK magadnak.
2016. jún. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
A gondolkodásod selejt, ezt leszámítva csodálatos vagy mint az összes többi ember.
2016. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ez azt jelenti, hogy nagyon válogatós vagy, és senki se néz ki elég jól neked, aki próbálkozik nálad, ezért ki is törlöd őket az emlékezetedből.
2016. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!