Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van/lenne így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van/lenne így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kicsit úgyérzem felesleges kiírnom a kérdést.. :D


180 cm magas és 100-110 kiló vagyok, az alakom inkább homokór vagy körte alakú. Szóval baromira nincs jó testem :D arcra viszont nem nézek ki rosszul, legalábbis néhány ember szerint (nem anyámra gondolok). Köztük van egy olyan srác (volt munkatársam) is aki nagyon a külsőségekkel foglalkozik, mindig is lenézett amiért nem foglalkozom annyit a testemmel mint ő. De egyszer azt mondta, hogy az arcommal nincs semmi gond, hülye vagyok, hogy csúnyának tartom magam.. a srác nagyon őszinte, nem szokott jópofizni, nyers és őszinte mindenkivel..

Egy barátom barátnőjétöl pedig azt kaptam meg, hogy az öltözködésemmel kéne kezdeni valamit mert amúgy egyáltalán nincs gond az arcommal..

És ezeket nem csak úgy mondták, hogy jobban érezzem magam.. mivel nem is panaszkodtam nekik csak ugye szó volt a csajokról én meg vázoltam a helyzetet és ilyeneket kaptam válaszul.

Ezek alapján (van még pár ilyen eset de felesleges mindet leírni mert kb mind ugyan az) ha normálisan öltözködnék akkor nagyobb esélyem lenne a lányoknál?! Attól függetlenül, hogy dagadt vagyok? Nekem semmi bajom a súlyommal, persze nem a legjobb dolog, hogy nagyobb a mellem mint haverom exének de engen ez sose zavart, mindig csak mások szemét szúrja. :D + engem nem zavar ha valaki kövér..

Vélemények?!



2017. jún. 28. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

"Kicsit úgyérzem felesleges kiírnom a kérdést.. :D "

Akkor minek írtad ki? Saját magadnak mondasz ellent? Jó szembeköpni saját magadat?


Mennyi az esélyed? 50,650325425 %

Most jobb?


Fogyj le, és ne rinyálj, itt a jó idő, menj futni, úszni, figyelj az étkezésre. Ne a kifogásokat keresd!

Egyébként pedig a szépség relatív! Ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik.

2017. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Felesleges kiírnom a kérdést, mert: olyan válaszokat fogok kapni, hogy fogyjak le :D mi az első válasz? Fogyjál le :D mint ahogy azt írtam nekem semmi bajom a testemmel és nem is rinyáltam miatta. A kérdés arra irányul, hogy csupán az öltözködéssel mennyire növelném az esélyeimet?!

Amúgy mindig ilyen kis agresszív vagy? :)

Ment a zöld kéz.

2017. jún. 28. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:

A ruha az semmit se jelent, ha kívülről sugárzod a búvalb..szottságot.

A külső kisugárzás belülről jön, tehát ha boldog vagy, meg vagy elégedve magaddal, az pozitív.

Akár mackónaciban és pólóban is csinos vagy, ha sugárzol a boldogságtól és látszik rajtad, hogy szereted magad és meg vagy magaddal elégedve.


Ha az számodra az agresszivitás, hogy rávilágítok a valóságra egy kicsit durvábban, és nem mézesmázas szépen, akkor igen, az vagyok.


Ajánlom Csernus Imre könyveit figyelmedbe. :) Nagyon jókat és hasznosakat ír. :) Sokat lehet belőle tanulni.

2017. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően az arcra megyek én is.:) És az ápoltságra. az, hogy kinek milyen az alkata, nem érdekel, nekem széles a vállam, ami annyira nőies, mint egy fél pár zokni, de hozzádolgoztam valamennyire a többi testrészem is, a többire meg ott az öltözködés.

Vannak korlátaink. Most abból nem csinálok ügyet, ha nem akarsz/tudsz edzeni és változtatni a testeden, csak a szélsőségek szoktak zavarni, ez a te dolgod, pláne, ha te sem várod el a hölgyektől a jó testet.:) Biztosan lehetne fokozni, minden testet lehet szinte fokozni. Viszont az is igaz, hogy sokkal lényegesebb az összkép és ezen nagyon-nagyon sokat dob egy jól megválasztott ruhatár, frizura, szakáll, vagy akár szemüvegkeret is. Alapvetően ez az, amivel közvetítesz a külvilág felé valamit magadból, abból, aki vagy, amilyen vagy, elég csak a szubkultúrák öltözködését megnézni, bár ők szélsőségesnek számítanak. Vagy ha személyes példát kellene mondanom, láttam már fiút, akinek nagyon szépen kidolgozott teste volt, helyes arccal, de nagyon nem tudtam mit kezdeni a köldökig kivágott trikóval és a bolyhos mackógatyával rajta, ami alól élénksárga cipő kukkantott ki... Szóval megvolt róla a véleményem, hogy normális ember ilyenben csak fogadásból megy utcára.


Szóval szerintem mindenképp megéri azzal foglalkozni, hogy az ember kialakítsa a maga stílusát és megtalálja azt, ami jó áll neki. Egy jó testen is sokat ront egy rossz összeállítás és ez fordítva is igaz. És nem kell drága ruhákra gondolni ezalatt, fel lehet öltözni fillérekből is kiválóan, legfeljebb csak többet kell keresgélni. :)

2017. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi ismét :)

Konkrétan melyik könyvét/könyveit ajánlod?

2017. jún. 28. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es köszi és neked is ment a zöld kéz :)
2017. jún. 28. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfi és A nő youtube-on fent van hangoskönyv formájában. Tehát ott meg is tudod hallgatni őket. :)

Ezen kívül még a Fájdalom arcai és a Kiút című könyvét ajánlom. :)

Én sokat tanultam belőlük.

2017. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég egyformák vagyunk kérdező csak én 170cm és 80kg vagyok sok szerencsét neked
2017. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy esélytelen vagy, de az biztos, hogy nagyon sokat rontasz az esélyeiden, ha nem kezdesz valamit magaddal.
2017. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!