Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vettek lakást a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettek lakást a szüleim, ezért ki kell mennem külföldre. Mennyi esélyem van olyan csajt találni aki kijönne velem?

Figyelt kérdés
Az ismerősi körömből kb. mindenkinek vettek lakást a szülei, csak nekem nem. Így esélyem sincs itt megélni. Melyik a könnyebb, találni itt egy olyan csajt aki kijön velem külföldre, vagy kint találni barátnőt/feleséget? Annyit tudni kell ezzel kapcsolatban, hogy külföldön nem kell saját lakás, a külföldiek legtöbbjének sincs, ott mindent bérelnek, így ott meg lehet élni bőven saját lakás nélkül is, itt nem nagyon.
2017. jún. 15. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok embernek nem vettek a szülei lakást. Ha ezen múlik, hogy az országban maradjanak a fiatalok, nem sok ember élne itt.

De ha te menni akarsz, hajrá. Sok magyar él külföldön és sok más nemzet keveredik, jó kis kaland, sok hozzád hasonló lány van kint.

Viszont, ha itthon nem tudsz kapcsolatot kialakítani ott sem fog menni, mert te arra alapozol, hogy lakás=barátnő, ami nem így megy.

2017. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak puszira, semmire nem találsz olyan csajt, aki kimegy veled úgy, hogy azt sem tudja, ki vagy, nem éltek együtt előtte. Ezért sztem esélyesebb, hogy kint találsz.


Amúgy meg az albérlet miért nem jutott eszedbe, mint opció? Rengeteg fiatal él albérletben manapság Magyarországon is... nem mindenkinek van saját lakása, és abból sem mindenkinek anyu-apu rakta a popsi alá.

2017. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha emiatt megy mindenki ki, mert a szülei nem vettek neki lakást, akkor fél Magyarország már külföldön élne (Mondjuk már kb. ez is a helyzet...)

De azért sok embernek nem vesznek lakást a szülei (nekem sem vettek, keményen spóroltam, lakáskasszáztam).

2017. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bérelhetsz is, itthon is. Először költözz össze korodbeli lakótársakkal.

Aztán amikor a karriered már jobban beindult, menni fog az önálló albérlet is.

2017. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!