Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Egy ilyen testalkatú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen testalkatú, de jóképű pasinak milyen lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés

Jóképű vagyok, de ez mit sem ér, ha képtelen vagyok hízni. Kondizni is jártam több hónapon keresztül, de nulla eredménnyel. Egyetemista vagyok és normális értékekkel (empatikus, intelligens és alázatos) rendelkezem. A testalkatom pedig hasonló ehhez: [link]

Az 55 kilót sem érem el. Ez alapján mit gondoltok rólam?



2017. jún. 28. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el Arnold Schwarzenegger A testépítés nagy enciklopédiája című könyvét. Hasznos lesz számodra.


Számomra az összkép a lényeg. Az, hogy arcra valaki bejön, az egy dolog, és...? Nemcsak arcból áll az ember.

2017. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Bendegúz te vagy az. Ilyen rusnya teremtmény a kalendáriumba sincsen. Ja nem te vagy a képen... :D. Olyan lányoknál van esélyed, akiknek nem para az, hogy nincs önértékelésed, pintosabban van, de rossz önértékelésed van. Szóval talán olyannál van esélyed, aki hasonlóan gondolkodik. De egyébként mint már 189292866/6+316292-szor leírtam, az hogy vonzalom alakul-e ki az beszélgetés során derül ki, nem egy kép alapján.
2017. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Exem is ilyen volt. Engem meg szerencsére kicsit jobb izomgyűjtési adottságokkal áldott meg az élet. :D Nem különösebben érdekelt, hogy ő milyen, én csak a magam testéért felelek. Mondjuk ő magasabb volt nálam egy fejjel, szóval megvolt az illúzió, hogy ő a nagyobb. :D


Nem témába illik, de az alázatosságot felejtsd el szerintem. Az nem normális érték, csak valami, ami vissza fog húzni és töketlenné tesz.


Azért az edzést nem adnám fel. Van ismerősöm is, aki kínkeservesen tud csak erősödni, de azért igyekszik. És látszik is rajta úgy, hogy rendszeresen csinálja. Lassan, de meglesz annak is az eredménye, csak nagyon kell figyelni a kajára és tényleg keményen edzeni. Ha téged zavar, hogy vékony vagy, nem biztos, hogy a beletörődés a legjobb megoldás.

2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Valamit akkor rosszul csináltál, keress személyi edzőt és egyél többet.
2017. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Akiknél pl nem kell tökéletesnek lennie a testalkatodnak. Csak pl érzelmek terén legyél a toppon, merd megélni az érzelmeidet, és legyél empatikus is. Legyél intelligens, kedves, őszinte.
2017. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*mégegy,az őszinteséggel,hogyha nem jó lenne a kritika, akkor ne bántóan, hanem azért finoman fogalmazzon
2017. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bejonnek a vekony sracok es ha valoban jokepu vagy... 😏

Viszont a kepen levo sracnak ahhoz kepest milyen vekonyka a pocakja nekem aranytalanul nagy...

2017. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Gondolom fel van fúvódva a gyomra a mozgásszegény életmód miatt, de a gyomortágulás is lehet az oka (hízókúra hatására). Nekem is ilyen és ha két napig csak vízen élnék, akkor sem lenne kisebb.
2017. jún. 28. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Olyanoknál, akik nem felszínesek (annyira.)

Valljuk be, nálam az arc számít a leginkább.

Ha szimpatikus az arca, lehet bármilyen a teste (nem viccelek, exem például kövér.)

Ha valakinek antipatikus az arca, lehet akármilyen jó teste, nem fogok vonzalmat táplálni iránta.

Persze ez személyes dolog, van, akinek a test számít inkább, és van, aki a környezetének választ partnert. :)

(Van barátom, szóval ezeket feltételes módban írtam, de amíg ismerkedtem, az arcot vettem leginkább figyelembe a külső tulajdonságok közül.)


21/L

2017. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2017. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!