Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony testalkatú, nem jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú, nem jóképű pasi vagyok. Milyen lányokkal érdemes kezdenem ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a vékony testalkatú fiúk csak a molett, telt, duci csajoknak jönnek be.

Ültem a vonaton és arra gondoltam, hogy "milyen lányokkal KELLENE kezdenem?" erre leült az első, majd a második megállónál szemben velem két molett, husis csaj.

Ez vehetem jelnek?


2015. okt. 26. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen! Isteni jel volt!
2015. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha hiszel az ilyenekben, akk vedd jelnek! :D


Szerintem mindenképp szinglikkel kezdj. Nem csak azért, mert így tisztességes, de azért is mert ezzel a testalkattal nem hiszem, h megakarsz verekedni az exekkel. :DD

2015. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És neked bejönnek a molett, duci csajok?
2015. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ők speciel nem tetszettek, láttam már pár olyan teltebb lányt, aki viszont igen. De alapjáraton nem, nem tetszenek az ilyen lányok, én is olyan vagyok, mint a többi pasi nőies karcsú nők tetszenek nekem. De gondolom nekik nem kell egy vékony pasi...
2015. okt. 26. 18:52
 5/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdemes ilyeneket belelátni hétköznapi dolgokba. Amúgy meg bárkinek bejöhetsz, ez az adott lány ízlésétől függ, nem a kinézetétől.
2015. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan nőkkel érdemes kezdeni (kezdeményezni) akik tetszenek neked. Hogy ezek közül ki lesz rá vevő az már más kérdés. Olyannal nem érdemes aki nem jön be neked külsőre, mert nem fog működni hosszabb távon.
2015. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

NA, és mi van az ún. "saját kategória" "saját szint" elmélettel?

Ez nagyon népszerű itt.

2015. okt. 26. 19:06
 8/15 A kérdező kommentje:

"Olyan nőkkel érdemes kezdeni (kezdeményezni) akik tetszenek neked."


Akkor marad az örök kényszer cölibátus, mert én soha nem tetszettem olyan nőnek, aki nekem tetszett. Egyébként kezdeményeztem náluk, mindig elutasítás lett a vége. :(

2015. okt. 26. 19:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Én pedig sosem jöttem be azoknak a srácoknak, akik nekem igen, akkor sem, ha én kezdeményeztem.


Ettől elvesztettem kicsit az önbizalmam, de nem dőlt össze a világ. Emiatt még nem járnék olyannal, akihez nem vonzódok, nem lenne értelme :D


Legyél türelmes! Biztos lesz olyan lány, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak. :)


20N

2015. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha zavar hogy vékony vagy, akkor egyél sokat és járj konditerembe, ez igazán nem olyan dolog amin nem lehet változtatni.


Egyébként vékony férfiakat szoktam látni jó nőkkel, túlsúlyosokat már kevésbé, de arra is volt már példa.

2015. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!