Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi nem keres annyit, hogy minden hétvégén le tudjatok ruccanni a Balcsira, Ausztriába, Szlovéniába, a Tátrába, vagy Horvátországba, az nagyon szívfájdító és fájó búcsút vesztek tőle?

Figyelt kérdés
Nem régen írta egy lány, hogy szeret minden hétvégén egy-egy jó helyre elmenni.
2017. jún. 29. 08:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... A jó hely az a Maldív-szigeteknél kezdődik. Szerintem ásd el magad!
2017. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz. Mi hétvégente a Bahamákra ruccanunk le, nem holmi Balcsira.
2017. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony fáj a szívünk a jó helyekre, de azért nem veszünk búcsút a partnertől. :D
2017. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit gondolkoznál, akkor ebben az esetben nem sok párkapcsolat lenne itthon, ugyanis az átlag nyomorog, mégha az ellenkezőjét is hirdetik.
2017. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát nem is sok párkapcs. lehet, ha ebből az oldalról indulok ki, hogy naponta 200 ilyen kérdés kérdés (heti az már vagy 1000) van, vagy mennyire fontos a pénz-külső kombo.
2017. jún. 29. 09:01
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szívfájdító és nem veszek fájó búcsút a férfitől :D


Viszont egy ilyen kérdés miatt hamarabb, de az számomra nem lenne szívfájdító. Ne haragudj, de elég felszínes ez az egész kérdés, és az ilyen nagyon taszít.

Amúgy is, milyen ez a lány? Biztos úgy értette, hogy kirándulni akar minden hétvégén? Mellette nem dolgozik, nincs semmi dolga, hogy minden hétvégén elmenne valahova?


N

2017. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben az én párom ( nő) ez alapján elmélkedne, hogy velem, vagy nélkülem, már rég nem lennénk együtt, és nem csak miatta...
2017. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy dolgozik-e, de kirándulni akar jó helyekre és igen, minden hv.
2017. jún. 29. 09:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb tavaly nyáron ruccantunk ki a barátommal így messzebbre, mégis együtt vagyok vele.
2017. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék kimozdulni ide-oda hétvégén, ha volna időm, de ez nem a szomszédos országokat jelenti, hanem mittomén, Nyíregyházi Vadaspark, ilyesmik.. Az emberek nagy része nem hülye, nem várja a párjától, hogy állandóan pénzelje, amit ő kitalál.
2017. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!