Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vettek nekem saját ingatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettek nekem saját ingatlant a szüleim. Ezért óriási hátránnyal indulok a csajozásban?

Figyelt kérdés

Úgy veszem ki, hogy a kelet-európai nőknek, így a magyar nőknek is a saját lakás jelenti az egzisztenciát. Külföldön ez nem így van de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg, hogy itteni viszonylatban ha nincs saját lakásod akkor nem vagy férfi egész egyszerűen. Az albérlethuszárok az itteni viszonylatban fél-csövesnek számítanak.

Na már most, senkit sem ismerek aki saját lakást tudott volna venni magának, csak olyan embereknek van saját egzisztenciája, akinek a szülei megvették helyette neki, hogy ezzel "elindítsák az életben". De az én szüleim nem voltak hajlandóak erre... akkor én hatalmas hátránnyal indulok a csajozásban?


2017. jún. 30. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Egy vesztes vagy. Szüleid is jó bunkók hogy nem tolnak a valagad alá egy kéglit. Legalább valami rendes kocsit vehetnének. Mit képzelnek ezek magukról? Tán nem azt várják hogy MAGADNAK VEGYÉL?? Szemetek!
2017. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

xdddddddddd


khmm.. Attól függ milyen csajt is keresel. Attól is függ, hogy hogyan állsz az élethez, mert nem mindegy, hogy valaki albérletben lakik, de alig van jövőképe, nincsenek céljai, se nem terve, hogy hogyan megy ki onnan, vagy valaki aki szintén albérletben lakik, de magabiztos, céltudatos, és kutatja a kiutat, amiről tudja, hogy meg fogja találni.


Nos míg az előbbi lakásos kölköknek lakása van, a második opciónak albérlete, de no mentalitás, a 3.nak ugyanúgy van lakása még ha csak fejben is, és akár még több mindene is lehet.;)


Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődésedet az emberi tulajdonságok iránt, és elterelni az anyagiakról.;)

2017. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Nekem a párommal sincs saját lakásunk.

És a baráti körömben 1 embernek van hitelből lakása, de ott vele van az asszony és a közös gyerekek, tehát közösek a terhek.


Szóval nekem nem furcsa, ha egy férfinek nincs lakása.

2017. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Elsőre összejössz egy csajjal, nem válogatsz, csak az a kritérium, hogy rohadt hangosan élvezzen. Mihelyt megunják a szüleid, vesznek neked egy lakást. Ha elég hangos a csaj, még az is lehet, hogy választhatsz milyen legyen a lakás.

30/f

2017. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"csak olyan embereknek van saját egzisztenciája, akinek a szülei megvették helyette neki,"


Az ilyen vagyonnál messze jobb a semmi is!

2017. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez alapján a magyar pasik 95%-a szingli lenne. Én legalábbis még soha életemben nem láttam olyan pasit, akinek csak így vettek volna a szülei lakást... Lehet, hogy Rózsadombon ez a módi, de az átleg magyar fiatal örül, ha albérletbe külön tud menni a szüleitől... Jó reggelt.
2017. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Kissé naiv kérdéd...nekem sem volt sokáig, önmagam értem el, de sosem éreztem, hogy hátrányban lennék emiatt...de az is lehet, hogy " véletlenül" normális gondolkodású nőkkel hozott össze a sors.
2017. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

El sem tudnád képzelni, hány embernek nem vesznek a szülei lakást, és mégis van párkapcsolata.


21/L

2017. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Először is hány éves vagy? Huszonévesen ez teljesen természetes, hogy nincs saját lakásod. Nekem sem volt és az ismerősi körben sem volt jellemző. A környezetemben senkinek nem raktak a feneke alá a szülei lakást. Illetve egy lány volt, de annak olyan mentalitása volt, hogy isten mentsen tőle:)))

Aztán elkezdtünk dogozni és szép lassan félretenni. 30 éves korára a baráti körben a legtöbb embernek volt lakása, vagy háza, többnyire hitellel. Amit szintén a saját munkájából visszafizet. Szóval nem kellene itt siránkozni, hogy neked nem raktak a feneked alá lakást. Meg kell dolgozni érte, tudom, hogy nehéz, de ez már csak ilyen.

2017. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

nekem sem vettek, páromnak sem.

anyum örökölt egyet és abban élhetünk. ez a segítség, de mellette sprólunk+lakástakarék, mert szeretnénk sajátot.

2017. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!