Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vettek nekem saját ingatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettek nekem saját ingatlant a szüleim. Ezért óriási hátránnyal indulok a csajozásban?

Figyelt kérdés

Úgy veszem ki, hogy a kelet-európai nőknek, így a magyar nőknek is a saját lakás jelenti az egzisztenciát. Külföldön ez nem így van de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg, hogy itteni viszonylatban ha nincs saját lakásod akkor nem vagy férfi egész egyszerűen. Az albérlethuszárok az itteni viszonylatban fél-csövesnek számítanak.

Na már most, senkit sem ismerek aki saját lakást tudott volna venni magának, csak olyan embereknek van saját egzisztenciája, akinek a szülei megvették helyette neki, hogy ezzel "elindítsák az életben". De az én szüleim nem voltak hajlandóak erre... akkor én hatalmas hátránnyal indulok a csajozásban?


2017. jún. 30. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezeket a kérdéseket. Akik ezeket felteszik, azoknak van bármi valós tapasztalata az életben? Sem nekem, sem a korombeli barátaimnak nincs még saját lakása, pedig húszas éveink második felét tapossuk, és az átlagnál messze jobban keresünk. És ez egyikünknek sem jelentett semmiféle akadályt az ismerkedésben eddig.
2017. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját balfszságodat ne próbáld egy ilyen mondvacsinált kifigással álcázni...
2017. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!