Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szociális analfabéta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szociális analfabéta hogy találjon párt?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok ,soha nem volt semmi kapcsolatom nőkkel sem, igazából azt se tudom hogy kellene nekifogni... Az alap probléma az,hogy amikor végeztem a sulival elkezdtem dolgozni ,és minden energiámat abba tettem. Egy munkamániás hülye állat lettem, eközben felpörköltem azt a kevés haveri kapcsolataimat is ami a suliból lett.Annyira nem lehettem azért olyan kiállhatatlan személyiség, mert szerencsétlenek évekig próbálták a kontaktot keresni velem.Csak idővel megunták amit meg is értek, én baltàztam el.


Eddig nem is annyira zavart ,mert elvoltam így de most hirtelen valahogy beütött az érzés,hogy ez nagyon nem jó így. Párkapcsolat hiánya régóta őröl, de úgyérzem ez csak rosszabb ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz.


Hogy tudna valaki egy kapcsolatot kialakítani;illetve fenntartani akinek még haverjai sincsenek igazán? Tehát az emberekhez olyan hülye mint egy s3gg 3szor kifordítva. Egyáltalán létezik olyan csaj aki elfogadná ezt?

Mondjuk soha kisujjam se mozdítottam még ezügyben, de be is vagyok fosva a kudarctól előre. Pedig állítólag voltak lányok akiket érdekeltem volna de nem mertem lépni.


2017. jún. 30. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, persze.
2017. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem és páromnak sincsen haveri köre, akikkel tartja a kapcsolatot, mégis megtaláltuk egymást.

Nem attól függ a párkapcsolati keresés, hogy most van-e haveri társaságod vagy nincs.

A kettő ég és föld egymástól.


Minden csak rajtad múlik, de azért tenned is kell, hogy legyen valakid.

2017. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlás. Fejleszthető a szociális érzék, pont úgy, ahogy a kommunikáció is és minden más. Az ember könnyen beleszokik a társasági életbe, elég csak egy egyesület vagy sportklub, vagy bármilyen olyan emberek, akikkel tudtok közös tevékenységet csinálni, legyen az rajz, játék, futás, úszás, akármi. És nem gáz random is próbálni a közvetlenséget emberekkel. Nekem sem voltak sokáig barátaim igazán, egyetemen lettek csak, mégis előtte is nyitott voltam másokra, odamentem szocializálódni egy nagyobb csapathoz, beszélgettem kutyázás közben, miegymás, volt eleinte egy-két gagyi közbevetésem, de alapvetően izgalmas és tanulságos volt, sokat fejlesztett rajtam. Utána egyáltalán nem volt nehéz beilleszkednem a közösségbe, vagy a másik nemmel ismerkedni, abszolút nem szorongok most már. Csak a kezdő lépés nehéz.
2017. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ugyan analfabéta ezen a téren, de eléggé aszociális vagyok. Nálam nagyjából csak a netes társkereső jöhetett szóba, mert személyesen észre se veszem, ha valaki akar tőlem valamit. Tudom, hogy az ilyen oldalakat mindig lehordják, de ha van kitartásod, tudod, milyen társaságra vágysz, akkor összejöhet. Hajrá.
2017. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!