Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki túl jó pali?

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen kétségbe vagyok esve az a helyzet ,hogy minden lány ismerősömtől azt hallom ,hogy jóképű vagyok jó testem van kondizok, van pénzem bárkit megkaphatok. Viszont az összes hölgy akivel ismerkedek azt hiszi ,hogy csak játszom velük, "biztos az összes csajjal ezt csinálod mi?" "mivan a csajaiddal?" egy lány barátom azt mondta ,hogy én veszélyes vagyok a lányok szemébe mert 8as pali vagyok és a 7-8as lányok inkább összejönnek egy aranyos megbízható 6ossal mint velem akivel csak "gond lehet" Eddig nagyon kevés lány utasított el inkább sose hisznek nekem és nem vesznek komolyan. Szerintetek ilyen tényleg van? Ez hasonló mint az a feltételezés ,hogy egy erős 6os nőhöz sokkal több pali megy oda szórakozóhelyeken mint egy 8ashoz mert azt gondolják ,h a 8as biztos elútasítaná őket és ezáltal az igazán jó nők valójában rosszabb kategóriából válogathatnak mint mondjuk az átlagnál dekoratívabb de azért messze nem gyönyörű vagy tökéletes testű nők?

2017. jún. 30. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész úgy baromság ahogy van.
2017. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dot. ***** válasza:

8as paliként ide jutottál, gratula.

szerintem a lánybarátod csak kedves akart lenni és nem mondta meg, hogy ronda vagy. ennyi az egész :)

2017. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te 8as pali vagy, akkor milyen a 10-es? Nem is néznek rá a nők, mert elszállnak a gyönyörtől? Ugyanmár..
2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a lánybarátom meg is csalta velem a barátját..:)
2017. jún. 30. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
És? Ez nem bizonyíték semmire. Neki bejössz és egy ribi. Megcsalta ő szerintem sok más sráccal is.
2017. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolytalan a gondolkodásod......gyerek vagy még..
2017. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A sok irigy pasi most leszól, mert nyilván így látatlanban meg tudjátok mondani, hogy a kérdező ronda. Szeretem, hogy sokan csak kötözködni járnak ide...


Ez egy létező jelenség, amiről beszélsz. Én átlag feletti lány vagyok, csinos, sportos, én is kondizok, értelmes vagyok, stb. Nagyon sok jó pasival randiztam már, ezalatt most az izmos, jóképű pasikra gondolok, de minddel ugyanaz a problémám volt: nagyon buták voltak és/vagy csak szexre mentek. Így rá is untam a kondis pasikra és összejöttem a párommal, aki ugyan nem edz, átlagos a testalkata(plusz magas és helyes:D), nagyon értelmes és nagyon megbecsül. Tudom, hogy lehetne mégjobb külsejű pasim is, de pont azért nincs, amit te is írtál.


Azt javaslom, hogy javíts az attitűdödön, legyél udvarias, kedves, lehessen veled komoly dolgokról is beszélni és ne akard elsietni a szexet, ne is hozd szóba jó sokáig. Így nagyobb eséllyel fognak komolyan venni a lányok.

2017. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Minimális emberismerettel megmondja bárki erről a sztoriról, hogy tele van ferdítéssel. És még szépen fogalmaztam. Valahogy egyik nagy csajozó, izmos és helyes barátomnak sincs ilyen gondja. Furcsa, hogy a kérdező sorban fut bele ugyanolyan csajokba. Túl sok a sztoriban a logikai hiba, majd 1-2 nap vagy 1-2 hét múlva olvashatunk egy javított verziót.
2017. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd akkor gyere vissza, ha nem jössz az ostoba pontozással, meg a barátnőcskéid sem erről a szellemi vegetációs szintről származnak!
2017. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom hogy lehet olyan valakit komolyan venni, aki belemegy pl. egy megcsalásba is.. és nem is bánja..


Inkább csak elméletben szeretnél komoly kapcsolatot, de valójában még nem vagy kész rá. Egy csomó jelből le lehet venni a férfiak szándékát. Ha valóban nem vesznek ennyien komolyan, talán ők látják jól..


Akárki megtetszhet, és ha kölcsönös a vonzalom, mindegy mit gondol a másik, azt meg lehet cáfolni, az ellenkezőjét bizonyítani. Ha ezt te nem teszed, ne várj csodát, ha már az első akadálynál feladod. Azoknak lesz igaza, akik nem vettek komolyan..


N

2017. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!