Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha lenne egy pali aki nagyon bejönne, vonzalom ezerrel, de megmondja hogy egy éjszakára akar nem többre és barátnője van?

Figyelt kérdés
Kihasználnátok az egy éjszakát?

2017. febr. 4. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt mondanám, hogy fújj!
2017. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem volt benne ilyenben még, és nem is tartom fairnek. Főleg a pasi részéről, aki halál lazán belemegy úgy, hogy ott van mellette a barátnője. Az viszont korrekt veled szemben, hogy ezt őszintén elmondta.


Most van egy férfi az életemben, akiért megőrülök, vele valószínűleg benne lennék, mert a fél karom adnám csak egy érintéséért. Persze utána valószínűleg még rosszabb lenne, legalábbis érzelmileg, de ha meg nemet mondanék rá, akkor tuti bánnám... Rajta kívül viszont senki mással nem lennék ilyenben benne.


Neked kell tudnod, hogy számodra megéri-e vagy sem.

2017. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg benne lennék,aztán beköpném a csajánál! Tudja csak meg ,milyen d.val van együtt!!
2017. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél azért egy kicsit többre tartom magam.
2017. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes lenne, ha ugyanezt úgy kérdeznéd meg, hogy a hölgyek alkohol hatása alatt vannak, és az adott férfi mondjuk ott áll előttük.
2017. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, ki-mennyire tartja magát. Nekem ennél több kell. Nem kicsivel. Magasan van a léc. Nem én vagyok szerencsés, hogy lefekhetek vele, ő lenne szerencsés, ha megkaphatna. Aki kevésre tartja magát, ugrik egy ilyen gerinctelen dugás lehetőségére. Akinek egyensúly van az életében, az elzavarja az ilyen "férfit". N32
2017. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem.

Benned meg legyen már egy kis női büszkeség!

2017. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem venném kőbe vésett dolognak, amit mond.

Flörtölnék vele. Fenntartanám az érdeklődését.

Hátha sikerül elérni, hogy meggondolja magát.

szóval elkezdeném kiépíteni vele a kapcsolatot, ameddig partner benne. Titkos kapcsolatról szó sem lehetne, szóval ha eleve a kettős élet a célja, akkor jellemhiba miatt az egész felejtős. De ha volna alkalmam megbeszélni a barátnővel, hogy tetszik nekem a fiú, és ismerkedem vele, mit szól hozzá, és neki okés, akkor nekem is.

Megpróbálnék minél többet kihozni a helyzetből.

2017. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még azt is hozzáfűzöm, hogy 50%-ig múlik csak az egyik félen, hogy egy párkapcsolat tartalma lesz. Az, hogy valaki bevallotta a vonzalmát, megtette az első lépést, ritka és bátor tett. Így kell értelmezni az "ajánlatot", és megtenni a válaszlépést, ami annak elmondása, hogy Te mit akarsz tőle.

Én nem is értem, hogy lehet úgy gondolkodni, hogy vagy az van, amit ő (elsőre, tettetett magabiztossággal) kimondott, vagy semmi. Hogy csak annyi a szereped, hogy megtedd amit a másik kigondolt, vagy ne.

Ez pont ugyanúgy múlik Rajtad is, hogy mit hozol ki a kapcsolatból, mit mersz lépni/tenni/mondani/bevallani neki, mint rajta.

2017. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituban. A vonzalom addig tartott amíg nem közölte, hogy a barátnője éjszakás és felmehetnék hozzájuk. Abban a pillanatban küldtem el a fenébe.
2017. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!