Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány,régóta ismerjük egymást,de csak idén kerültünk közzel egymáshoz,valamiért mindig tartottam tőle,de miután közelebb kerültünk egymáshoz tök jól elvoltunk.Utána suli után néha megkérdeztem hogy elkísérem-e a buszhoz,vagy ő jött el velem félútig mikor mentem haza.Most kitalálta hogy menjünk el kávézni,voltunk is én meghívtam egy egy üdítőre ő meg engem egy kávéra,tök jól eldumáltunk aztán elkísértem a vasúthoz megbeszéltük hogy még talizunk,de közbe nem tudok rajta kiigazodni.
2017. júl. 1. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan túl szép hogy igaz legyen lány,meg lenének szerintem más udvarlói.
2017. júl. 1. 21:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből, amit leírtál nekem nem tűnik úgy, hogy akarna valamit. Egyszerűen csak jól érzi veled magát, szeret veled beszélgetni. Kis jelzések voltak? Flört? Egyetem alatt én is elhívtam srácokat kávézni, ők is engem, és egyikünk sem akart semmit a másiktól, pusztán baráti gesztus volt.
2017. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól függ mi számít flörtnek,néha teszek ilyen megjegyzéseket,olyankor mosolyog vagy nevetünk.
2017. júl. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!