Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lúzerség lenne, lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lúzerség lenne, lúzer lennék emiatt?

Figyelt kérdés

31 éves sajnos hormon betegség miatt el vagyok eléggé hízva....félénk vagyok és szüleimmel lakok még.

Tesómba van egy csinos barátnője. Állítólag -tök cukinak tart és a múltkor beszélhettünk is és tudtomra adta hogy valóban szimpi vagyok neki. De én ezt még mindig nem hiszem el és mondtam neki hogy bocsi de nem ismerkedem....de szeretem jól tettem, mert ilyen csínos nőknek az izmos gazdag helyes pasik az esetei


2017. júl. 1. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A tesód mi? Néni vagy bácsi?

Beszélgess vele ha tudsz mert nincs olyan hogy csajozós duma vagyis hogy maga a beszélgetés a csajozós duma.

Persze csak az ami érdekli őket.

Hogyhogy nem ismerkedsz?ezt mondtad neki?,vagy ez azt jelenti hogy úgy általában nem ismerkedsz mert nincs is rá alkalmad.

Ha jól adod magad akkor lehetsz te is olyan magabiztos és erős vagy akár annak látszó mint a a gazdagok.

Miazhogy csinos?20ból 19 csinos.

Neked annyi a dolgod hogy beszélgess vele mégpedig úgy hogy érdekelje amit mondasz,vagyis te magad.

2017. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!