Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha egy 30 körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy 30 körüli férfi nem keres vidéken (Pesten ki tudja mi az elvárás) kézbe 200 ezer Ft-ot, akkor kacagva menekültök tőle, mikor ez kiderül? A kérdés igenis komoly, mert sokan elröhögik magukat, hogy egy újabb lúzer pasas.

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 10:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Miből gondolod, hogy 200-el a kezedben nem lennél looser?
2017. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Lúzer lehetek. De nem vagyok annyira csóró.
2017. jún. 24. 10:36
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

A révai lexikon szerint a lúúzer olyan férfit takar aki nem tud egy hülye pistát kilóra megvenni. Én írtam a jegyzetek részbe :D

30/f

2017. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A magyar átlagfizetést figyelembe véve aligha igaz, hogy mindenki sikítva menekül. Ha így lenne, a férfiak többségének soha nem lenne párkapcsolata. Mint tudjuk, ez nem igaz.
2017. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Videken a 200 ezer mar egy nagyon jo fizetes, legalabbis mifelenk. Nem hinnem, hogy sikitva menekulnenek a nok, amikor itt az emberek 90%a harom muszakban dolgozik 70 ezerert... az masik dolog, hogy en nokent tanultam, piackepes diplomam van, nem vartam a sultgalambot, hanem elkoltoztem pestre, es ennel sokkal-sokkal tobbet keresek, a ceges telefonom mindig a legujabb iphone, amit hasznalhatok barmire, a szamlat fizeti a ceg, autot is kaptam sajat celra is... En elgondolkodnek a 200as fizetesnel is, hogy te vagy-e szamomra a megfelelo partner, akivel tervezhetek kozos eletet. Egyszeruen nem egyezne az eletvitelunk. Nem tudnank kozos eletet epiteni, mert nyilvan nagyobbak az igenyeim ezen az eletszinvonalon, mint amit te tudsz nekem nyujtani. Az meg nagyon hulyen jon ki egy ido utan, ha en fizetek tobbet, stb erted? Akarva-akaratlanul is ugy erzi az ember egy ido utan, hogy kihasznaljak. De nem csak en vagyok a vilagon. Eltem en is ennel szazszor rosszabbul. Szerintem az az idealis, ha egyezik az anyagi szinvonal nagyjabol. Mert voltam en forditott helyzetben is, de kellemetlenul ereztem magam, hogy nem tudok sok mindent megengedni magamnak, meg en nem tzdok 10 ezerert meginni egy koktelt, mint a parom. Ha meg o fizet allandoan, olyan mintha kihasznalnam...
2017. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem ettől lesz valaki lúzer.

Főleg hogy Magyarországon az átlag nettó fizetés ennek alig több mint a fele. (a tényleges átlag, nem pedig a hivatalos statisztikai, ahol a több milliót kereső politikusokat, meg bankárokat is beleveszik)

2017. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

", de kellemetlenul ereztem magam, hogy nem tudok sok mindent megengedni magamnak, meg en nem tzdok 10 ezerert meginni egy koktelt"


Hozzád hasonlóan elég jól keresek, de egy 10 ezres koktélt én is csak nagy jóindulattal tudnék megengedni magamnak.


Az viszont jó kérdés, hogy egyáltalán szeretnék e olyan nővel járni, akinek ilyesmire van igénye

2017. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem attól leszel lúzer, hogy mennyit keresel. Az ilyen kérdésektől vagy az.
2017. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Pesten valami 195 az átlag, ha jól olvastam.
2017. jún. 24. 12:32
 10/27 anonim ***** válasza:

Én 180-at kapok kézbe Pesten, de úgy látom, hogy a nők nem tartják nagy durranásnak.

Általában azt kérdezik, hogy "Nem tudod megoldani valahogy, hogy többet keressél?" 29/F

2017. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!