Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többsége miért nem tesz bele semmit az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy ismerkedni, a pasinak egy hegymászás. De ha megismert, akkor le sem lehet vakarni magadról.


Valamiért nincs meg az 50-50 egy ismerkedésben. Nem tudom higy ki lehet e hegyezni lányokra, vagy csak nem tudnak sokan kommunikálni. De az jön le, hogy a nők többsége....csodát vár. Szó szerint vár. Csak úgy van, veszi a levegőt, a pasinak meg fejre kell állni, szórakoztatónak kell lennie csakhogy menjen a beszélgetés. Ha hagyom, hogy ő vezesse a beszélgetést, akkor az konkrétan megszakad. Mindent a pasinak kell csinálni, ha nem, akkor a fejedhez vágja a " mondj valami érdekeset" vagy " kérdezz rólam valami érdekeset" dumát. Persze ő nem mond semmi érdekeset, semmi olyat, ami vinné az ismerkedést tovább. A pasi legyen türelmes, meg várjon, vegye a jeleket blabla. De van egy pont, amikor megalázó,és rá kell kérdezni, hogy "most akkor titkon kptatsz vagy mi?".


Annyira könnyűnek tűnik az ismerkedés, de annyira zárt a legtöbb ember. Sokan komolyan csodát várnak, nyűgözze le őket a szórakoztato center pasas. De a másik semmit nem tesz hozzá, azt is képtelen kinyőgni ha tetszik/nem tetszik a pasi neki, nemhogy normális emberi mód ismerkedni.


Ott tartok, hogy türelem, meg hasonló...persze. ha látom, hogy energia/idő kidobás, akkor nem érdekel. Normális kapcsolatot szerettem volna, nem mindenkinél kezdeményezek, csak átlagos lányoknál. De annyira egyenlőtlen az egész, hogy üdvözlöm a szingliséget örökre xd.


2017. júl. 2. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én dobom is ismerkedés alatt azokat a csajokat, akik szűkszavú válaszokat adogatnak. Ha nem képesek egyáltalán visszakérdezni, akkor az nekem azt sugallja, hogy nem érdeklem őket, akkor meg minek pazaroljam rájuk az időmet. De hidd el, nekem sikerült olyat is találni, aki egyformán kivette a részét az simerkedésből, és előfordult olyan is, aki mellett meg se tudtam szólalni, annyira mondta a magáét :)
2017. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel még nem is lenne probléma, mert akkor kevés pár lenne, de azokon az önfeledt boldogságot látnád.

A probléma ott van, hogy a válások száma évről évre növekszik.

Az a baj, hogy a nők is egymást "nevelik". Meg lehet nézni a gyiket. 21 éves kislányok irogatnak itt ahelyett, hogy az édesanyjukat vagy apjukat kérdeznék meg a témában.

Nincs már meg a tapasztaltabbak tisztelete, az összes huszonéves bakfis azt hiszi, ő sz@rta a spanyol viaszt.

Persze semmi tapasztalatuk és gyakorlatuk nincs, viszont előszeretettel adnak tanácsokat egymásnak, amiknek a vége az, hogy hülye tanít hülyét.

2017. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Remek meglátások. Amúgy én is feltettem már hasonló témában egy kérdést: "Miért várják el a mai nők, hogy a pasik aféle multifukciós szórakoztatógépek legyenek?". Dettó ugyanígy látom, a nők annyira elvárják, hogy hengereld le őket, hogy átmentek totál passzívba. Biztos úgy vannak vele, hogy randizáskor a pasinak kell nyomulni, és ha párkapcsolat lesz belőle, akkor már ők fogják magukat jobban beletenni(megfordulnak az arányok, a pasik kényelmesedhetnek el jobban).
2017. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Az az ő bajuk. Szerintem ha egy nő tényleg akar magának párt vagy valamit, akkor ő is igyekszik. Általában viszont agyunkra megy, hogy mindig valaki betalál, meg nyomul, meg próbálkozik. Ami nem baj, nyilván csak akkor derül ki, hogy akar-e valamit a másik, ha beszsz vele meg megpróbálod, de egy idő után azért ez inkább fárasztó és egyre kevésbé érdekel az ismerkedés. Ha valakitől akarok valamit, akkor automatikusan érdeklődök iránta, keresem a társaságát, a szemkontaktust, lelkesedem a találkozóért, nem csak egyszavakkal válaszolok...


Szerintem intő jel, ha valaki így viselkedik. Ha nem akar ismerkedni, azért, ha akar, de ilyen kuka, semmilyen hozzá, akkor meg azért. Ha valaki kelletlenül beszél veletek, igenis hagyjátok a pîcsába. Én is hagyom az ilyet férfiben, mert nagy nem jövök be neki, vagy alapból nem tud normálisan megszólalni, akkor meg nekem nem kell.


Nem értem, mit keseregtek azon, ha egy nő flegma vagy anyagias és miért akartok rá hatni. Bár nő vagyok, de ha valaki ilyen ember lenne, hogy szar az értékrendje, tiszteletlen velem, vagy üresek a beszélgetéseink, inkább leráznám vagy örülnék, hogy nincs az életemben, nemhogy még teperjek is, meg meg akarjam venni.

2017. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintem ebbe ne fektessetek energiát. Én sem akarnám a magam esetében, ha egyszer nem teszek semmit, illetve én sem tenném, ha a másik passzív lenne. Annyi jó pasi és csinos nő van, biztos lesz, aki vevő rá(m).:D Erre elcseszni energiát meg időt... Fölösleges.
2017. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nőként az a tapasztalatom, hogy ha beleteszem az 50%-ot, akkor a férfiak kevésbé érdeklődnek... Valahogy jobban szeretnek "hegyet mászni", valahogy mindig azok után futnak, akik olyanok, mint amit leírtál. A kölcsönösséget az ismerkedésben sok férfi nem értékeli, sőt.
2017. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

#4

És pontosan azért nem érted, mert nő vagy. A férfiak ugye mint írta, sokat tesznek az ismerkedésbe, így te nem élted át azt amit egy átlagnő csinál


"Általában viszont agyunkra megy, hogy mindig valaki betalál, meg nyomul, meg próbálkozik."

Tehát az agyatokra megy, hogy beregisztráltok egy társkeresőre, beleegyeztek egy randiba, és elmentek oda? Aham... (mert én így tapasztaltam meg sokszor azt amit a kérdező írt...)


"Nőként az a tapasztalatom, hogy ha beleteszem az 50%-ot, akkor a férfiak kevésbé érdeklődnek..."


Szerintem inkább:

-idióta barmokkal ismerkedtél, ha ilyenek

-nem tapasztaltál, csak hallottad valamelyik HP (nem harry potter :) ) barátnődtől, aki a cosmoban vagy a joy-ban olvasta, vagy esetleg a nagyanyádtól aki az ő nagyanyjától ezt hallotta aki...

2017. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Ez egyfelől a férfi női differenciából adódik. Ti mindig úgy mazsoláztok, hogy az illető beleférjen abba az elképzelésbe amit éppen kialakítotok arra vonatkozóan, hogy milyen legyen a párom a köv. 120 évben.

A férfiak a testiséget nézik. Nem akarnak mindig feleséget, nem minden ismerkedésnél nézik azt, hogy a nő vajon asszonykának jó lenne-e a köv. 120 évre.

Néha csak egy laza kapcsolatra vágynak, vagy egy ágypartira.

A nőknél még az ilyen szexkapcsolatok is végül oda vezetnek, hogy beleszerelmesedik a csávóba mert alapban úgy válogat, hogy jójó, szexkapcsolat de legyen ilyen meg olyan meg amolyan.

Másfelől pedig a nőknek könnyebb az ismerkedés. Egy átlagos nő nagyon könnyen talál magának partnert. Hogy milyet, az mellékes ebből a szempontból. Egy átlagos férfi kb. vért izzad mire összejön valami, nyilvánvaló, hogy a kevés lehetőségből próbál valamit kihozni.

2017. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Aztán ha a nő netán meg meri kérdezni, hogy mi a foglalkozásod, meg merre laksz, akkor rögtön az a probléma, hogy csak a pénzre hajt...
2017. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Attól hogy megkérdi még senki nem fogja feltételezni hogy csak a pénzre hajt, maximum akkor miután elárulod és kiderül hogy nem több százezres fizetésed van egyből eltűnik. :)
2017. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!