Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egyedül érzem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

Jelenleg több mint 2 éve vagyok egyedül. Lettek volna lehetőségeim ugyan de inkább nem éltem velük mert senkivel sem tudtam elképzelni magam a különböző értékrendek miatt.

Szeretnék magamnak párt akivel hosszú távra tervezhetek azonban az internetes ismerkedés nem az én stílusom , ez mellett a napjaim is nagyon monotonok, rengeteget dolgozok, meg nem is vagyok az a kimozdulós fajta. Nem iszom,nem dohányzom,nem járok bulizni.

Sokszor irigylem azokat akiknek milyen hosszú ideje párjuk van,és boldogok érzelem nélkül viszont nem akarok semmibe se belevágni nem beszélve arról hogy nem hoznak a napok új arcokat. Kis városban lakom, változatosabb nagyon amúgy sem lehetne.

Gyakran érzem magam magányosnak,egyedül,üresnek,holott vannak barátaim és szerencsére jó családban is nőttem fel.

Mit tennétek hogy legalább ne érezzétek magatokat így?

(Feltételezem nem fogok belebotlani holnap után a hercegembe)

20/L


2017. júl. 2. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jóhogy, ez így teljesen érthető.

Mindenképp kellene valami program, ahová rendszeresen eljárhatnál.

2017. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted.
2017. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez lehet jó ötlet lenne,általában a könyvekez bújom vagy filmezek ha jut valamennyi időm rá, de nem mindig köt le.
2017. júl. 2. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Megfogalmaztad helyettem is a napjaim és helyzetem, szóról szóra. Én próbálkozom megtalálni a mozgatórugóm, egy hobbit, amiben kiélhetem és jól érezhetem magam, kikapcsolok és nem érek rá ilyeneken gondolkodni, hogy egyedül vagyok. Egyébként egy jó nagy séta közben is ismerkedhetsz, sosem tudhatod... Ha meg háziállatod is van (pl. kutya), az könnyítés.


Egyébiránt pacsi! (F)

2017. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanannyi idős vagyok, mint te és ugyanígy nem járok nagyon bulizni, leköt a munka meg az egyetem, meg nyilván megvan a magam értékrendje és inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. De a hiányt nem érzem.


Persze, van, amikor felhalmozok magam mellett éjjel egy tucat kispárnát, hogy ne érezzem magam egyedül (nem röhög:D), de úgy amúgy elvagyok, nincsenek konkrét céljaim a párkapcsolatban, ellentétben mással, ami hobbi, tanulás, sport, akármi, azokra figyelek és az azokban szerzett sikereimre támaszkodom. Nem nagyon szoktam arról gondolkodni, hogy milyen lenne, ha ismét lenne párom (gyereknek érzem magam visszagondolva, mikor utoljára volt, már egész más jellegű lenne és más alapján is keresek párt), álmodozni meg pláne nem, mert úgy is más lesz, ha aktuális lesz. :) Persze, vannak ilyen kis apróságok, hogy eszembe jut egy pár láttán vagy csak úgy, hogy "na majd mi is" meg megjegyzek dolgokat, amik ilyen bakancslistásak egy párkapcsolatban... De inkább úgy fogom fel, hogy nekem most nem ez a feladatom, nyitott szemmel járok, ismerkedek, de nem szabad csak azért valakit választani, hogy legyen. Sajnos az előző kapcsolatom elég csúnyán végződött és túl sokat tettem fel rá, ami rosszabbul is elsülhetett volna. Emiatt inkább védem magam és azt tartom a párkeresés helyett fontosnak, hogy a többi, ami csak rajtam múlik az életemben és amit magamért csinálok, az haladjon és kihozzam magamból a legtöbbet. Egyelőre úgy néz ki, jó időre lesz mit csinálnom.:) Aztán majd csak összefutok azzal a sráccal, aki megbízható és akiben tudok is bízni.:)

2017. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ezzel teljes mértékben egyetértek. Szeretnék én is tovább tanulni de még egy évig nem lesz aktuális. Mindenképpen előreláthatólag a dolgom meg van írva pár évig független attól hogy párom van vagy nincs. Egy kapcsolatom volt, az 3 évig tartott. Legfeljebb viszonyítási alapnak jó,de arra megtanított kivel ne vágjak bele semmibe. Mindenesetre nyitott szemmel járok, tényleg jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Konfliktus ugyan mindenhol van,de nem mindegy milyen kategóriába lehet azt sorolni. :)
2017. júl. 2. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig ezen vagy a több kimozdulás vagy a (netes) párkeresés tud segíteni, más nem annyira.


Alapvetően ismerős a helyzet, én is hasonlóan bele vagyok veszve a munkába meg az egyéb dolgaimra, nagyon nehéz lehetőséget találni a társkeresésre onnantól, hogy az ember dolgozik mondjuk 6 napot egy héten, közben otthon várja a munka meg a teendők.

2017. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet baj hogy én reggel 8-tól délután 3-ig dolgozok. A bevásárlást korán intézem. Utána szinte minden nap este 8 -ig minimum de nem ritka az se hogy 11-ig plusszban másik munkahelyen dolgozom és akkor nem segítettem a háztartásba ,főzésben. Hétvégente marad a második meló de akkor reggeltől ott vagyok ,az itthoni teendőkből is viszont kiveszem a részem.
2017. júl. 2. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Normális, igen. És, ha tovább is így élsz, nem fogsz találkozni a "hercegeddel".

Vagy a munkahelyeden vagy, vagy otthon. Ez nem jó, nem elég. Kellene vmi program, hobbi, ahova rendszeresen eljársz: tánc, sport, ijászat, vagy mit tudom én, lehetőleg olyan, ahol hímnemű egyedek is fellelhetőek, és nem csak nyomokban. 😎

Goo! Már holnap nézz körül, h milyen lehetőségek vannak kis városodban.

2017. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sportolni szeretek de azt ha van időm magam járok futni, izomagyú bumburnyákokhoz a konditerembe nem járnék le. Talán a tánc az amit átkéne gondolnom. :)
2017. júl. 2. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!