Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik egyedül maradtatok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül maradtatok és már nem vagytok fiatalok minek örültök az életben? Hogyan fogadtátok el a magányt?

Figyelt kérdés
Mi ad örömöt az életben? Körülöttem mindenki boldog, család, gyerekek, szerető férj. Minden kerek. Én elváltam és valószínűleg már nem is lesz lehetőségem társat találni, újra szerelmes lenni. Mivel foglaljátok le magatokat?
2017. jún. 20. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Azt sose hidd, hogy nem lehetsz újra szerelmes, vagy hogy nem lesz társad...
2017. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Eszemben sincs elfogadni a magányt. Szeretem a gyerekem, a munkám, a barátaimat, sosem unatkozom, és minden lehetőséget megragadok a komoly és (nem érdekel ki mit gondol) kevésbé komoly kapcsolatokra is. Amíg újra szerelmes leszek, addig ezzel foglalom le magam ;)

A pozitív hozzáállás a lényeg!!!

2017. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy macskám. Vagyis most éppen nincs meg, de remélem, azért hazajön.
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Klisé, de nekem is van egy macskám, és elkezdtem menhelyen állatokat gondozni. Engem megnyugtat, ha segítek rajtuk. Plusz elkezdtem többet versenyezni a sport területén, persze amatőr szinten, de ez is szórakoztat. Amíg van hobbim, addig nem olyan nyomasztó egyedül lenni.
2017. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ti hány évesek vagytok?
2017. jún. 20. 15:33
 6/28 A kérdező kommentje:
2es te mióta neveled egyedül a gyerekedet? ő hány éves?
2017. jún. 20. 15:33
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

El kell fogadni, ezt dobta a gép. Ronda fejjel nem lehet tetszeni egy nőnek sem, szarból nem lehet aranyat készíteni.


Ez van. Mi tart életben? Semmi igazából, de ez le is egyszerűsít mindent. Nincs jövő, nincs aggódás. Ha baj lesz elvágom a torkom, vagy durmolok egyet úgy, hogy a vasúti sín lesz a párnám.


A baj az, hogy nem is tudom, hogyan kell barátkozni, ismerkedni, azt hiszem nem illek a világba. Nem véletlenül haltam meg születésem után azonnal.


Max 55 éves koromban fogok meghalni, vagyis azután, hogy meghal az utolsó ember aki valamennyire törődik velem (az anyám, aki akkora 80 éves lesz, és saját bevallása szerint sem fog addig élni (egészségkárosító környezetben dolgozott, egyéb betegségek). Utána rászokom az alkoholra, cigire, felveszek minden szar kölcsönt, irány egy túra a nagyvilágban, aztán héder amíg tart a pénz, eladom az örökséget, márkás pia, luxusszivar, fétisek és prostik, veszek egy Mercedes 200-ast és vége, kinyírom magam.


Sok jó nem vár rám, nincsenek illúzióim. De már nem tiltakozom ellene, nincs értelme. Eddig nem fogadtam el, de idén végre sikerült. "Szárazélet", ahogy mondani szoktam.

2017. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, elég szánalmas és gyenge jellem vagy, hogy így gondolkozol.
2017. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#8


Nem ismersz, szóval ne ítélkezz.

2017. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem, csak sajnálatra méltó és szánalmas, hogy egy felnőtt ember így gondolkodik.
2017. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!