Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a kelendő helyes sportos magas férfias férfiak egyszerre több nőt is tartanak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Hímqrvák vagytok, ribizlik :)
2017. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Az persze igaz, hogy a kinézet nem befolyásolja a személyiséget. A hatalom viszont igen. A jó kinézet pedig bizony szexuális hatalmat jelent, ami a gyengébb jellemű embereket elronthatja. Nincs ebben semmi meglepő, a hatalom más formái (politikai, pénzügyi, stb) is negatívan hatnak az ember moralitására.
2017. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én egyet se tartok...
2017. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
12, lehet hogy ez jellem kérdése, de sokkal inkább a lehetőséggé. Az átlagos adottságú férfi örül, ha valahogy nagy nehezen sikerül egy épkézláb barátnőt szereznie, nem nagyon ugrál mellette. Viszont a nagyon kelendő férfiakkal szemben a nők tehetetlenek, vagy elfogadják, hogy mindig lesz más nő is mellettük, vagy le lesznek cserélve. Ezeknél a férfiaknál még a nagyon jó nők is csak annyit tudnak elérni, hogy ők legyenek a hivatalos csajuk/feleségük, a monogámiát, úgy ahogy van, elfelejhetik. Persze ez nem tetszik nekik, de az alternatíva az átlagos férfi lenne, na azt meg aztán végképp nem akarják.
2017. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es, nagyon igazad van.Szerintem jellem és lehetőség kérdése. Én egy férfit ismerek a "SZÓRAKOZTATÓ iparban" dolgozik. Neki aztán minden korosztályból felajánlják magukat a nők. Több szeretőt tart egyszerre. Max. annyit lehet nála elérni, hogy barátnői státusz több szerető mellett.(most egy barátnőm harcol éppen a kegyeiért. Alacsony, köpcös, pocakos és nagyon-nagy arc. Szerintem ez nem a férfias külsőről szól hanem jellem és lehetőség teszi.
2017. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Eléggé általános jelenség, főleg ha sokat buliznak és gyakran járnak társaságba. Miért érné be 1 nővel, amikor megkaphat másik ötvenet, nemde?

És a röhej csúcspontja, hogy az ilyeneknek el van nézve a megcsalás. Bezzeg ha egy áltagpasas műveli, akkor fúj megkövezni!

2017. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!