Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A keresztény szemléletű fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A keresztény szemléletű fiúk közül van, amelyikük nem teljesen "szentfazékként" viselkedik ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatú a kérdés, de rendszerint egyik végletből a másikba esett fiúk "találnak meg", vagy teljesen beszűkült látókörrel rendelkezők (amivel természetesen nincs baj egyéni szempontból), vagy pedig csak névlegesen vallásosak, és életmódjukban nagyon eltérnek attól. Nagyon ritka az arany középút? Van esély keresztény lányként fiút találnom?

19/L (a kor csak korosztály megjelölése céljából)



2017. júl. 3. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz. Én is voltam ilyen egész napos hívő előadásokon, ahova unokatesóm miatt mentem csak el, de ott valami hihetetlenül nyomott volt a hangulat. Én fiú vagyok, és tényleg azok sokan, hogy nem is tudom, mintha bizonyítani akarnák, hogy ők mekkora hívők, és folyamatosan ez a nyomás van rajtuk, de a lányok is ugyanígy. Pont ezért is taszított ez az egész közösség, mígnem rátaláltam egy emberkére az interneten, aki más szemszögből világította meg az egészet. Most se tartom magam hívőnek, de az a lány bemutatta, hogy milyen is az amikor egészségesen van kezelve ez a dolog. A neve Christina Grimmie, sajnos már elhunyt, de hasonló idős volt mint te meg én, 22 körül volt, én 21 vagyok. Érdemes megnézni a vidijeit ebből a témából, mert ő amúgy is sok mindent megélt és úgy tud nyilatkozni mindezekről.:)
2017. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez most... öhm... utálom, amikor azt írják itt, hogy "Írjál kislány, majd megismerkedünk!" stb... De most én is ezt fogom tenni.


De szerintem én nem vagyok beszűkült látókörű, és erkölcsi feketelyuk sem...

Persze milyen ember volna az, aki ezt gondolná sajátmagáról.


Szívesen beszélgetnék erről a témáról, ha Te is. Talán még meg is ismerjük egymást. Ha van kedved neked is, akkor írj egy üzenetet :)


20 F

2017. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen!! Pontosan erre gondoltam, mint ahogyan te az esetedet leírtad...

Az ötletet pedig köszönöm, utánanézek! :)

2017. júl. 3. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vallásos vagyok vasárnaponként misére járok, ha ezt elsütöm valami tök elvont ürgéket skatulyáznak be. Pedig nem illik rám a sztereotípia, van hogy pár nyugdíjas bekostól mert az ilyen vallásosak tuti bamba nyomik szerintük...de mégis úgy helyre teszem őket hogy jön a másik lemez" semmivel sem különb mint a többi".A keresztények ha tényleg olyan pojáca nebántsvirágok lennének akkor 2ezer év alatt már tucatnyiszor eltűntek volna a föld színéről. Nem ismernek minket.
2017. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Járj el minél több keresztény fiataloknak szóló rendezvényre. Így van a legnagyobb esélyed, hogy találj egy számodra megfelelő fiút. Persze az internetet is használhatod. Pl. adhatsz egy esélyt ennek a szegény párának itt felettem.
2017. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Igazad is van, én is tapasztaltam beskatulyázást (remélem a kérdésem nem ilyen irányból ért célba).

#4 Köszönöm az ötletet (és elég poénra sikeredett a válasz, szóval azt is :D )

2017. júl. 3. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazi hívő vagy, tudod, hogy az Úr hozza eléd a leendő párod, nem neked kell keresned. Ajánlom figyelmedbe Jákób esetét Ráhellel.
2017. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!