Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik "határozott játékos" típusúak, élvezik a szórakozást mint pl. a "Kegyetlen játékok" című filmben, vagy ez a típus túl ritka?

Figyelt kérdés

Nem az intim dolgokra gondolok, hanem a mindennapi környezetre. - Volt már ilyen barátnőm, akiben volt határozottság, küzdeni akarás, olyan játékos típus volt, aki lendületből, élvezettel kikészítette azokat, akik keresztbe tettek neki - egyszerűen nem hagyta, hogy győzelmet arassanak felette, sosem vesztett.


A többi lány akivel ismerkedtem olyan unalmas típus volt, semmi játék, semmi élvezet, csak hagyta hogy bármit megcsináljanak vele - nem nagy dolgokra gondolok, csak pl. a munkahelyén felidegesítették és elkezdett sírni, vagy visszavitt a boltba egy ruhát és egy pillanat alatt elküldte a vevőszolgálatis...


Csak én látom így vagy a jelenlegi huszonéves korosztály érdektelen és unalmas?

26/F


2017. júl. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ismered azt a pár milliót lányt aki a korosztályod? Meglepne.
2017. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszabb ***** válasza:
Engem kimondottan taszít ez a nőtípus. Gusztustalan életfelfogással rendelkeznek, semmi önkritikájuk nincs, illetve mindenkiben feltételeznek valami ősi ellenséget, akit előbb-utóbb el kell taposni valami hülye ürügy miatt. Neked kell egy paranoiás csaj?
2017. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én is kicsit unalmasnak tartom őket. Pontosítok, megy a menőzés meg a kitűnni akarás, csak nem kemény munkával és tartalommal. A filmet nem ismerem, de a leírás illik rám és szeretek nagyon így élni. :) Ezzel két baj van, hogy általában egy átlagemberrel összejönni, aki nincs így felhúzva, lelombozónak és hátráltatónak tartom és az, hogy sokan azt hiszik, összefügg a lelkesedés, a játékosság és a felszabadultság azzal, hogy valaki egy felelőtlen ember vagy egy olcsó lotyó. Nem az első embert sokkolom azzal, hogy nekem nem élet a bebszós buli meg az egyéjszakás.
2017. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár azért berek kikészítésére nem cseszek el időt. Aki keresztbe akart eddig tenni nekem,azt nemes egyszerűséggel kikerültem. Egyszerűbb. És ugyanúgy zavarja, ha nem jobban.
2017. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd mikor egyszer egy ilyen luvnya összetöri a lelkedet, nem lesz majd annyira izgalmas..
2017. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!