Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan ritkaság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritkaság a csúnya csóró férfi és gazdag csinos lány kapcsolata? Olyan ritka manapság a tiszta belső értékeken alapuló párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Gazdag, csinos, ez neked belső?

Vagy a kérdés úgy hangzik helyesen, hogy külsőre top nők miért nézik a külsőt?

2017. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Behalok az ilyen kérdéseken, pedig férfi vagyok.


Mégis mi a francot vár, egy csúnya és csóró férfi, hogy mire nézzen fel rá egy gazdag és csinos lány? Arra, hogy milyen kedves és aranyos és figyelmes? Ne nevettess már.. ezek a belső értékek mindenkire igazak. Mindenki tud kedvesen is és bunkón is viselkedni, te is én is. Egyszerűen ha nem tud felnézni egy nő egy férfira, akkor nem is alakul ki a vonzalom, ennyi.

2017. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira a belsőértékekre buksz, akkor ne gazdag csinos lányt keress.
2017. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"csúnya, csóró férfi - gazdag, csinos lány"


Csupa tiszta, belső értékeket soroltál fel. :D

Amúgy szerintem nem ritka, de ez nekem nem annak tűnik. Ez inkább olyan, mintha azon álmodoznál, hogy van-e esélyed befektetett energia nélkül egy klassz életre. Mintha lottóznál azért, hogy jól élj, mert nincs kedved egy egyetemet elvégezni, keményen gürizni valamilyen sikerért.

2017. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezeket csak azért írtam le hogy érzékeltessem a kérdésem által hogy csak belső alapján jött létre a kapcsolat
2017. ápr. 8. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a csinos mit keres ott?
2017. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg, sőt a csúnya, csóró férfi - akármilyen lány párkapcsolat is. Minden nő csak a külsőt meg az anyagiakat tartja fontosnak egy kapcsolatban, ez náluk a férfi értékmérője.
2017. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyira azért nem ritka. Csak mint a fehér holló.
2017. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

te is beülnél egy 30 milliós audiba és használhatnád kedvedre pár hónapot.. a boltokban nem kellene nézni az árat, nem ismernéd azt a szót, hogy spórolás... majd ezeket elvennék tőled és vissza kellene ülni a szuzukiba, spórolni kellene, és választani, hogy a fűtésszámlát fizeted be vagy eszel... akkor biztos vagyok benne, hogy rossz kedved volna.


Egy nő miért is gondolkodna másképp?


"ritka manapság a tiszta belső értékeken alapuló"


Tetszik vagy sem, igen ritka! Ugyanis mikor ránézel az utcán sétáló nőre, akkor annak megnézed a szemét, arcát, mellét, lábait, fenekét, testét, ruháját... aztán vagy feláll rá a cerkád vagy nem! Azaz megvan a fizikai vonzalom vagy nem... nem arra fogsz izgulni, hogy ő megbízható, hűséges, jó vele elbeszélgetni, jó családanya lesz stb.


nyisd már ki a szemedet! Te sem vagy különb a többiektől!

2017. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A belső értékeken alapuló kapcsolat úgy néz ki, hogy a csúnya, csóró pasi, és a csúnya, csóró nő boldogan él, míg meg nem halnak.


Amit te írtál az nem más, mint egy csúnya, csóró pasi arról álmodik, hogy egy tökéletes, főnyeremény nő "tiszta, belső értékeken alapuló kapcsolatot" keres, és így rátalál az álmodozó rusnya, aranyásó, pusztán külsőre hajtó férfira, aki annyira sík belül, mint egy leszállópálya a sivatagban, de ez a nőnek nem tűnik fel, és beleszeret halálosan, és boldogan eltartja a hímringyót élete végéig.

2017. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!