Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon sz*r duma?

Figyelt kérdés

Nem próbáltam még ki, ezért teszem fel a kérdést, első sorban lányok véleménye érdekelne, de fiúk is írhatnak.


Ha úgy mennék oda egy lányhoz vagy 2-3 lányhoz, tegyük fel szórakozóhelyen, hogy "most csinálj úgy mintha ismernél légyszi" és akkor fel tennék egy két kérdést.

és aztán ha leült az első sokk, utána mondanám, hogy amúgy nagyon tetszik, csak nagyon gáz lenne ha egyből elküldik az embert. És nagyon kinézik az embert.


És mondjuk tegyük fel, hogy jól néz ki a pasi, de full ismeretlen.



2017. júl. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem csaj vagyok, úgyhogy veheted figyelmen kívül a válaszomat, de szerintem túl erőltetett, és megjátszott (21F)
2017. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bena.
2017. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Eleve azzal van a gond, hogy úgy készítessz tervet, hogy a másik reakcióját egy módon veszed figyelembe. Akkor mit mondasz, ha mondjuk kinevet, felpofoz, levegőnek néz ? Inkább arra építs, hogy magabiztosan és természetesen tudd lereagálni a helyzetet, bármi legyen is az. A magaslabdák meg majd jönnek, ráérsz akkor gondolkozni hogyan ütöd le őket. (a szöveg amúgy gáz)

30/f

2017. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük meg, mit szubkommunikál ez a pár sor:


"most csinálj úgy mintha ismernél légyszi"


"Légyszi, hadd vásároljam meg az idődet egy ilyen könyörgéssel, mert amúgy nem tartom magam méltónak arra, hogy feltartsalak."


"amúgy nagyon tetszik, csak nagyon gáz lenne ha egyből elküldik az embert. És nagyon kinézik az embert."


"amúgy képtelen vagyok felvállalni önmagam és mások (ráadásul vadidegenek, akikkel valószínűleg sosem találkozom többet) véleménye sokkal fontosabb számomra, mint a sajátom, ezért ilyen béna szövegek mögé bújok, ahelyett hogy őszintén önmagamat adnám."

2017. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát őszintén engem megijesztenél ezzel a szöveggel, próbálj meg inkább valami mást kicsit túl erőltetett ez amit kitaláltál. Mondjuk ugyan annyi bukási esélyed van ezzel mint bármi mással, ha nincs meg a kölcsönös vonzódás akkor bármilyen szöveggel oda mehetsz valószínűleg nem a lrsz a legjobb végkimenetele.

21/L

2017. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon mesterkélt.
2017. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sz*r duma.
2017. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon erőltetett, semmi értelme. Nem tudok úgy csinálni, mintha ismerném, mert nem ismerem. Vagy ha erősködik, biztos megcsinálnék olyat, hogy "Sanyikám, az aranyérműtéted megvolt már? Azóta kellemesebb WC-zni?".
2017. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!