Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a mai lányok, nők a férfiaktól, hogy aféle multifunkciós szórakoztatógépek legyenek?

Figyelt kérdés

A nőkről azt tartják, hogy imádnak beszélgetni, pletykálkodni, csacsogni. Igen, ez igaz akkor, ha barátnő(k) társaságában vannak.


Ha férfi társaságában vannak, hirtelen mintha odaveszne ez a nagy csacsogó természet, mintha elvitte volna a cica a nylvüket. Más is észrevette már ezt? A férfitól várják, hogy fenntartsa a beszélgetést, dőljön belőle a duma, legyen humoros, ontsa a poénokat - miközben ők érdemben szinte képtelenek a párbeszédhez bármit is hozzátenni, max. egyszavas válaszokat adnak, ellenben remek hallgatóságnak bizonyulnak mindig. Mentségükre legyen mondva, hogy hihetetlenül aranyosak, amikor nevetnek.


Joggal érezheti ezek után egy férfi pl. randin, hogy egyoldalú a dolog, ő mindent belead, de különösebb visszajelzést nem kap cserébe. Persze, hogy a dologból később nem lesz semmi. Az ilyen nők nem gondolják, hogy nekik is bele kéne tenniük jobban magukat az ismerkedésbe? Hogy ez két emberes "meló"? Hogy lesz ebből így kapcsolat, szerelem? Hogy lehet így randizni, hogy mindent elvárunk, de cserébe semmit nem tudunk nyújtani? Persze, hogy a mai férfiakon óriási a nyomás, sokan össze is törnek a súlya alatt...


Mit gondoltok erről? Férfitársaim, ti is tapasztaltátok már ezt a problémát ismerkedéskor? Titeket nem zavar ez az "egyenlőtlenség"?



2017. jún. 6. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne csodálkozz már a középkorban is igy volt a hercegnő űl a toronyban a sunáját melegíti még a hős lovag a sárkánytol kezdve a kutya betyárt kinyitja és akkor talán őt választja.
2017. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Kinyirja
2017. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar, mivel olyan lánnyal, aki bohócot vagy két lábon járó szórakoztató központot keres azzal nem találkozom. Téged se kötelez rá senki.
2017. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Imádom ezt a "mai lányok" kifejezést... Mintha 60 éve csajoznál :D

Egyrészt az is elég kellemetlen általánosítás hogy a nőkről "azt tartják" hogy csacsogósak.Természetesen ott sem vonatkozik mindnekire.Mondjuk én úgy vettem észre hogy ez inkább a figyelemhiányos libákra igaz. Az hogy az ember a barátai körében felszabadultan csacsog,annak nincs köze a nemhez szerintem. Férfiak is tudnak ugyanolyan csacsogósak és pleykások lenni. :D

Én pl egyáltalán nem várom el a férfiaktól hogy szórakoztassanak,nevettessenek,mivel ha olyan a beszélgetőpartner, hogy jól érezzük magunkat együtt,akkor úgyis jön magától a duma meg a nevetés is,de ha nem értjük meg egymást akkor hiába is próbálna akárki vicceskedni.

Ha valaki tényleg egyszavasan válaszol,azt vagy rohadtul nem érdekled és várja már hogy lelépj,vagy csak egyszerűen butácska. Vagy egyáltalán nem olyan a téma amiben otthon van. Ez megesik bárkivel.

Gondolom ha valaki párkapcsolatot akar,és tetszik neki a férfi akkor nem fog ölbe tett kézzel arra várni hogy nyűgözd le. Már persze ha normális nőt akarsz. Aki ilyen kis hercegnőként viselkedik,attól minek is várnál többet?!

N/21

2017. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ugh... ez a "hihetetlenül aranyosak, mikor nevetnek"... hányok.
2017. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
nyaf nyaf nyaf....
2017. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy lesz ebből így kapcsolat, szerelem?"

Sehogy. Nem tűnik fel, hogy aki így viselkedik veled, azt marhára nem érdekled?


Amúgy meg keress más hozzáállású lányokat, aztán kalap. Nálunk pl én kicsit többet is beszélek, mint a barátom, persze lehet, hogy akkor igazából titokban én vagyok a pasi :D

Persze sok emberrel vagyok úgy, hogy rövid válaszokat adok, nem cseverészek vele. Ilyen esetek pl:

- nem szimpatikus, nem akarok vele beszélni, de mivel nem ártott nekem, egyelőre nem akarok bunkó lenni és elküldeni (egy idő után természetesen beszélek vele, de először próbálom csak finoman éreztetni a dolgot)

- szimpatikus, valahogy mégse megy a dolog, nincs téma (nagyon gyakori, engem elég fura dolgok tudnak érdekelni, életemben 1 olyan ember volt/van, akivel teljesen fesztelenül tudok beszélgetni, mindenki mással csak szorongás és erőlködés)

- félek tőle

- valami nagyon leköt, fáradt vagyok, vagy nagyon stresszelek (pl vizsgaidőszakban szűkszavú vagyok, vagy mikor probléma előtt állok, vagy nemrég mikor elhunyt egy családtagom, akkor se szólaltam meg sokszor)

- az a fura átmeneti időszak, amikor az általános témák már túl általánosak, de a személyesekhez meg még nincs elég bizalom

- az illető számomra érdektelen infókkal bombáz még úgy is, hogy szóltam neki erről, próbáltam témát váltani

stb...


Szóval nem feltétlenül azért viselkedik így egy nő, mert elvárja, hogy szórakoztasd.

2017. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak akkor veszik be a "Leszarom" tabit a nők, ha nem vonzódnak hozzád, nem érdekled őket. Amint valamiért felkeltetted az érdeklődésüket, le sem lehet lőni őket a pofázásból. Más kérdés, hogy sok nő valóban nagyon unalmas és irritálóan egy bites agykapacitású. Nem igazán lehet beszélgetni velük komoly dolgokról. Engem meg kibäszottul nem érdekel a mikor menjek fodrászhoz, melyik műkörmöt válasszam, a Zsuzsi barátja kivel qrt félre a munkahelyén és egyéb szamárságok. :D
2017. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
A nőkkel nem beszélgetni kell, hanem baxni kell őket jó alaposan. Ha dumálni akarsz, akkor ott vannak a cimboráid,azokkal pofázzál.
2017. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!