Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól nézek ki de antiszociál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki de antiszociális és mizantróp vagyok jelenleg egzisztencia nélkül akkor fölösleges ismerkedni?

Figyelt kérdés

Általában jól megvagyok egyedül és nem kell az emberek társasága, de néha hiányzik egy társ aki elfogad ilyennek is akár.

26F



2017. júl. 4. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

A megoldás:


[link]

2017. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos igen, mivel nem fogsz kelleni senkinek... :( Manapság elvárt a "lazaság"...
2017. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ha jol nezel ki, akkor Irany a Tinder. Ott siman tudsz ismerkedni, barmi nelkul, csak eleg, ha jol nezel ki.

Viszont, ha nem lesz matched, akkor huzzd ki a listarol, azt, hoy jol nezel ki.

2017. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mizantrópként mi a szarnak neked társ?
2017. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen felszínesség miatt nem próbáltam a Tidert, értelmes barátnőt akarok nem ilyen plázapic sákat :)
2017. júl. 4. 22:24
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es talán a kíváncsiság meg a társadalmi nyomás miatt, ami azért valamennyire hatással van rám is.
2017. júl. 4. 22:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Szóval csak azért kellene valaki, hogy másoknak megfelelj ezzel. Inkább tényleg ne ismerkedj.
2017. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem csak azért, attól hogy az emberiség nagy részét a hátam közepére nem kívánom még akad egy kis réteg aki normális és találhatok olyan valakit akit szerethetek. Legalábbis bízom benne :) Viszont nem tudom hogy érdemes-e próbálkozni, erre vonatkozott a kérdés.
2017. júl. 4. 22:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ne legyünk képmutatóak, szerinted a kapcsolatok nagy része nem arról szól hogy meg akarunk felelni az elvárásoknak, meg a klasszikus családmodellnek?
2017. júl. 4. 22:50
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehet,de ez csak a te/ti szinteden(teteken) hangzik így,mivel én sz.rok az elvárásra és a modellekre,nem a negatív szemlélet fog ezen uralkodni,legalábbis nálam.
2017. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!