Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ajánlotok egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok egy 27 éves srácnak aki képtelen párt találni magának?

Figyelt kérdés

Ha indokot kéne találjak, talán az alkatom lenne a főindok, alacsony vagyok és egyáltalán nem széle vállú.

Van munkahelyem, albérletben lakok...már 19 éves korom óta nem lakok a szüleimmel. Érzem, hogy kezd kihatni az egész életemre a feszültség, hogy nem fogok soha párt találni. Nem arról van szó, hogy görcsösen minden lányt fel akarok szedni, hanem inkább a frusztráltság, hogy már szinte mindenki párban él és tervezi a jövőjét, én pedig mint egy tizenéves fesztiválokra járok, hogy talán megismerek majd egy lányt...röviden leakadt az életem, egyedül mintha nem is lenne célja az életemnek (nem szeretném a munkába ölni magam). Zavar, hogy nem tudok már őszintén örvendeni ha valaki korombeli megházasodik. Én nem ilyen voltam. Inkább mindig mosolyogtam, jó kedélyű voltam, felvidítottam mindenkit, most pedig kezdek magamba fordulni.

Mit tegyek, hogy ne csak ezen kattogjon az agyam? Vannak hobbijaim, szerencsére anyagi gondokkal nem küszködök, nem szoktam unatkozni, de mégis bármit csinálok eszembe jut, hogy egyedül fogom leélni az életem.


2017. júl. 4. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
"alacsony vagyok". Irreleváns. Ha ronda lennél, az számítana. Én már csak tudom!
2017. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Fogsz párt találni, ne kattogj ezen. Hidd el ez hamar rendeződni fog ha nem stresszelsz zrá a kérdésre. Írásodből ítélve korrekt rendes srácnak tűnsz. Aki gyönyörűen építi az egzisztenciáját.


Hidd el ahogy idősödsz épp az ellenkezője fog zavarni. Lesz annyi nő aki kapkod majd érted. Feltéve ha addig nem találod meg életed nőjét. Bár akkor is meg fognak környékezni. Kitartás és ne kattogj ezen.

2017. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Olyan módszer kell, Kérdező, amivel garantált a siker?


Nos, akkor legyen pénze. Sok pénze. Sok-sok pénze és pindurkát még annál is több.

2017. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szoktál sportolni valamit? azzal erősíthetnéd a fizikumodat.
2017. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez mennyire tuti recept, de röviden leírom az én történetemet:


Én is pont 27 éves voltam, hasonló helyzetben, azzal a különbséggel, hogy még a szüleimmel laktam, mert gyűjtöttem saját lakásra. Utoljára a gimiben volt barátnőm (akkor is csak egy).


Az egyik barátom javasolta, hogy keressek magamnak egy lánybarátot. Meg is tettem, mondjuk nem volt könnyű, több mint egy évbe telt. Elkezdtem társaságba járni, mert azelőtt eléggé antiszociális voltam, elkezdtem barátkozni a lányokkal és a nem is tudom hányadik ilyen kezdeményezésből lett egy amolyan "húgom".


Már az elején figyelmeztetett az a barátom, hogy ne párt keressek első nekifutásra, mert csak csalódás fog érni (ugye írtam, hogy tök antiszoc. voltam), így semmiképp ne szeressek bele. Ez volt a legnehezebb. Azelőtt senki nem ölelt át, nem adott puszit, nem bújt hozzám, nem sírt a vállamon, stb., így minden ilyen gesztust túlértékeltem.


No, de mire jó egy lánybarát?


Először is szocializálódsz mellette, már nem lesz furcsa lányokkal/nőkkel beszélgetni, kicsit megismered az észjárásukat, hozzá tudsz szólni a tipikus női témákhoz, stb.


Másodszor is "kikupálódsz" mellette. A nők imádnak vásárolni, nem csak maguknak, hanem elkísérni téged. Jó ötleteik vannak a stílusod kialakításához, öltözködésben hajviseletben, stb. Tudnak tanácsokat adni, hogy hogyan viselkedjél adott helyzetekben (akár egy bárban a pincérrel - igen, nekem ez is gond volt).


Harmadszor a közös programok (bevásárlás, főzöcskézés, kávézások, étteremben való kajálások, kirándulások, koncertek, stb.) szépen felkészítenek, hogy hogyan kell egy párkapcsolatban viselkedni.


Végül és ez a lényeg, ezeket a nők észreveszik. Észreveszik, hogy nem vagy egyedül. Észreveszik, hogy otthonosan mozogsz a közegükben. Észreveszik a külsődön, hogy vagy értesz a divathoz vagy olyannal vagy, aki ért hozzá. Észreveszik, hogy lehet veled beszélgetni. És észrevesznek még 100 olyan apró dolgot, ami növeli bennük a vonzalmat irántad.


Amiket leírtam nem megy egyik napról a másikra, legalábbis nekem nem ment.


30 éves koromban lett újra nőhöz "úgy" közöm és csak 31 éves koromra barátnőm. 34 évesen találtam rá a jelenlegi páromra, akivel 3 éve vagyunk együtt és tervezem megkérni a kezét.


Viszont ez a 10 év akkor is eltelt volna, ha nem csinálok semmit és ugyan úgy egyedül lennék, mint azelőtt, szóval nekem megérte.

2017. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:
51%

#5 teged mennyien le fognak pontozni. :D


De varj, mar meg is van.. az itteni luzerek, azt fogjak ebbol leszurni, hogy amiert sajat lakasra gyujtottel, sok volt a penzed, s ezert lett baratnod. :D

Mikor irtad, hogy leirod mit csinaltal azt hittem, hogy a szokasos bullshit, de vegre valaki, aki az igazat irja. Ezt igy kell csinalni!! Rengeteg hasznos dolgot irtal, rajtad tenyleg latszik, a fejlodes. Grat!!!

Nalam te vagy a honap valaszoloja. ;)


Kerdezo, amit az 5 leirt, ugyanazt csinalhatod, minden tovabbi nelkul. Amit en javasolnek, masodsorban az a PUA. Abbol is szinte csak a kulfoldiek. Ha megy az angol, irj privit, kuldok egy konyvet. Jah es ne fizess semmiert, folosleges penzt kiadni, barmilyen kiadvanyra minden fennt van neten, csak eppen amit az egyik eloado nem mond el reszletesen, elmondja a masik. De megegyszer leirom, abbol tanulsz a legtobbet amit az 5 leirt.

A puanak is ez a fo elve. Emeld a sajat ertekedet a maximumra. Minden helyen ahol csak tudod, munka, tanulas, sport, kreativ hobbik stb. S dumalj csajok es szocializalodj. Es dumalj csajokkal, es dumalj..

2017. júl. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Magam sem tudnék jobb tanácsot adni, mint az ötös adott. Fontold meg!

2017. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kötél, vonat, ugrás 10 emeletesről, nagy kaliberű, sörétes vadászfegyver. Bár az utóbbihoz nehéz hozzájutni.

Amit nem ajánlok: érvágás, mérgezés.

2017. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3 Piña Colada-t, 5 Mojito-t, meg egy Görög körutazást.


"Mit tegyek, hogy ne csak ezen kattogjon az agyam? "


Kezdetnek ne foglalkozz párkapcsolatokkal.

2017. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 én is ezt szoktam írni, de a sok kapcsolatfüggő idióta mindig lepontoz :D fáj nékik az igazság.
2017. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!