Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi akinek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek 25 éves kora fölött az anyagi dolgok hozták helyre vagy épp tették tönkre a magánéletét?

Figyelt kérdés

Annyi idős kor alatt többnyire még nem számított a csajoknak az anyagiak, csakis a külsőre és lehengerlő macsó személyiségre fókuszáltak. De most, hogy már én is a 20-as éveim második felét taposom, bizony már elkezdett számítani az, hogy ki mire vitte, ki hova tart, ki mennyit örökölt a szüleitől, van-e piacképes szakmája, mik a kilátásai az életben. Mert ugye egy csóró pasival nem lehet komolyan tervezni a mai világban, egész egyszerűen nem. Tehát már nem az van mint régen, hogy egy becsületesen dolgozó munkás ember is meg tud élni, meg családot tud alapítani, meg házat tud építeni meg minden, ugye egy melós az megélni sem tud már ebben az országban. :D Nemhogy még 2 gyereket csak úgy lazán bevállaljon, ráadásul jó anyagi körülmények között, hogy legyen még gyerekszoba is.


Férfiak, ti mennyire érzitek ezt 25 fölött? Van aki átlag alatti külsejű, de anyagilag nagyon jól áll és ezért rendbe jött a magánélete is a nőkkel?

Van esetleg olyan aki jóképű, alfa macsó meg minden, de most hogy bejöttek a képbe az anyagi javak, a megélhetés és az egzisztencia, így lesüllyedt és szopás lett a csajozás?


2017. júl. 4. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem akarok gyereket sosem, ezért az ilyesmire való hivatkozás számomra irreleváns.


A többit érzem, és fogom érezni, mivel sosem leszek jómódú. Csak halott. De az annyira nem is lesz soká.

2017. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami nem jött össze 25 alatt az már 25 fölött se fog úgy látom. :D Mos lettem 26, van munkám, átlag fölött keresek, nem panaszkodhatom. Csak a nők terén nincs szerencsém. Eddig nem tudtam barátnőt találni, ilyen idősen tapasztalatlanul meg már pláne. Nem töketlen csávókat keresnek már ebben a korban. Határozottság, jó kiállás, intelligencia... bal bla bla. ez a lényeg, amikkel én nem rendelkezem. Magamnak való stílusom, meg talán a külsőm miatt is esélytelennek érzem, hogy legyen valakim. Úgyhogy a lényeg a lényeg, nekem mindig is "szopás" volt a csajozás, sose tudtam velük kijönni, és ez most sincs másképp. :D
2017. júl. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 alatt is az anyagiak domináltak, mert aki pénzes volt, ott volt a határozottság és amgabiztosság.

de igen, jól látod. A nő ösztönösen a sikeres férfiakhoz vonzódik. Manapság pedig aki sikeres az gazdag. ennyi. mindegy milyen úton vagy becsülettel vagy sem.

minél szegényebb vagy, egy nő szemében annál szerencsétlenebb, és életképtelenebb.

Nálam az van hogy jól keresek a vidékhez képest, albérletben lakom egyedül, magamra főtök mosok, takarítok stb...járok edzeni, van egy öreg autóm, néha hazajárok bulizni,, de már az sem olyan mint rég. Ritkán iszom, nem dohányzom, nem drogozok.

Mégis azt látom hogy a városban aza "menő" aki flangál a passattal, meg audival, SWAG gyerek, piál, cigizik, drogozik, és olyan csajokkal van hogy az államat a földről szedem össze...h any/*/dd....

Persze gondolom otthon lakik még.

Szóval én is egyre azt hiszem, hogy nem éri meg a társadalom által elvárt embernek lenni hogy dolgozz, spórolj, alapíts családot...hanem bizniszelj, forgasd a pénzt, bulizz, varrd le a ribiket, aztan majd lesz vmi...

26/F

2017. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem "hozták helyre" a magánéletemet, de az önértékelésemnek nagyon sokat használt, hogy csóró underachiever egyetemistából messze az átlag fölött kereső, elismert szakember lettem. Maga a pénz nem segített az ismerkedésben, mivel nem olyan nőket keresek, akiknél ez lenne a mérce, abban viszont sokat segített, hogy már nem érzem magam méltatlannak vagy alacsonyabb rendűnek a nőkhöz képest.
2017. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!